Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Сімейний табір у Буковелі від клубу активних батьків "Знайка" (готель Radisson Blu Resort 5*)Сімейний табір Клубу активних батьків «Знайки» та «Майстерні Успіху» у Буковелі (готель Radisson Blu Resort 5*) запрошує на літні канікули!

 

 

Літні канікули - це ідеальний час для того, щоб нарешті відпочити, набратися сил і здоров'я, дечому навчитися і розвинути свої таланти в колі однодумців і друзів, людей, для яких сімейні цінності - понад усе!

 

Концепція табору - розвага + пізнання, спільна діяльність, комунікація та взаємодія з дітьми в ігровій невимушеній обстановці.

 

У фокусі уваги перебувають питання:

 • Що моїй дитині / дітям цікаво?
 • Як вони навчаються, утворюються, пізнають цей світ?
 • Як організувати живе дозвілля для своєї дитини?
 • Як відпочинок поєднати з розвагою?
 • Як розвивати спільність і у взаємодії дізнаватися свою дитину краще?

 

Чим будемо займатися:

 • Знайомство, ігри на зближення, саморозкриття.
 • Об'єднання в команди, вигадування свого світу, атрибутів, правил.
 • Освоєння принципів командної роботи і прийняття рішень (командний міні-тренінг).
 • Постановка цілей на відпочинок: чого хочемо ми (дорослі), чого хочуть і що ПОТРІБНО нашим дітям.
 • Створення проектів - ігрових, пізнавальних, розважальних.
 • Розподіл команд по дням і по шефству над віковими когортами (когорта - це згуртована група: дошкільнята, молодші школярі до 11-ти років і підлітки 11+). З кожною віковою когортою працює свій Майстер.
 • Діти створюють свої творчі проекти, в які втягують батьків (Шоу талантів, створення квесту).
 • Реалізація проектів (походи, ігри, концерти, тематичні вечірки, майстер-класи, конкурси, естафети - все що придумають і підготують самі батьки).
 • Оцінка проектів (підведення підсумків) і зворотний зв'язок.
 • Фінальний урочистий захід - беруть участь всі. Урочисте нагородження дипломами та подарунками.

 

Крім того, на кожному тижні буде своя освітньо-психологічна частина - в форматі батьківського клубу - розбір окремих теорій і методик, аналіз поведінки дітей, вікових та індивідуальних особливостей, виробка програми дій з кожною дитиною.

 

Кожен тиждень має свою тематику, новий формат

 

1 заїзд 9.07 - 16.07. Королівство фантазії

 • Будемо утворювати племена. У кожному є: шаман, вождь, мисливець ...
 • Дослідимо креативність і здатність до творчості, як розвивати творчі здібності дітей і дорослих, як від фантазії переходити до дії, як творчість пов'язана з творінням.
 • Познайомимося з ТРИЗ - теорія рішення винахідницьких задач та освоїмо деякі техніки.

 

2 заїзд 16.07 - 23.07. Академія дружби

 • Об'єднаємося в кафедри з різних «магічних наук». У нас будуть: декан, магістр, професор ...
 • Обговоримо, що таке спілкування, як відбувається зближення людей, що цьому заважає. Комунікативні навички, робота в команді, що таке соціалізація. Ми також познайомимося з тим, як відбувається становлення і розвиток дитини - теорія прихильності Ньюфельда

 

3 заїзд 23.07 - 30.07. Фрегат радості

 • Перетворимося в морський екіпаж, створимо карту, визначимо маршрут руху. У нас в екіпажі будуть: боцман, лоцман, капітан ...
 • Рухаємося по морю емоцій, вивчаючи окремі почуття і переживання, як вони виникають, як з ними справлятися. Будемо спиратися на концепцію «Емоційний інтелект»

 

Автор і ведучий програми Євген Мірошниченко:

 • майстер гри, фахівець в області технології виховання, інструктор з прикладної освіти, освітній адвокат, президент Асоціації практичних психологів, бізнес-тренер.
 • Автор проектного табору-тренінгу «Майстерня успіху» - навчання життєвим навичкам та командній роботі, соціалізація дітей.
 • Організатор «Клубу батьківської майстерності» - тренінги з раціонального виховання, консультації в області розвитку дитини.
 • Розробник системи тьюторінг (персонального супроводу) - самовизначення, профорієнтація і практичні стажування для підлітків в Майстерні Своєї Справи

 

"10 фактів про мене" від Євгена :)

 1. У дитинстві самою заповітною мрією у мене було стати космонавтом. У другому класі ми знайшли з одним другом підручник астрономії за 9 клас і вивчили його від кірки до кірки. Ще у мене була книжка з біографіями радянських космонавтів, з якої я робив виписки, намагаючись розгадати їх секрет успіху.
 2. Найяскравіший спогад з дитинства - це ігри, в які грали одночасно багато хлопців. Всім тоді подобалося грати в індіанців: ми робили луки і стріли, індіанські «костюми», ділилися на племена, які ворогували, дружили, торгували між собою. А ще тоді були популярні романи В. Яна про нашестя монголо-татар на Русь, тому ми із задоволенням фантазували про те, як можна було б повернутися в машині часу в ХІІІ століття і взяти участь в обороні Києва.
 3. У старших класах я мріяв стати письменником. Мені здавалося, що це особливі люди, які реально знають, як влаштоване життя, і тому вміють створювати свої світи. Ми з тим же приятелем почали писати фантастичні розповіді, а він навіть сів за роман. Хоча з письменством тоді не склалося, але пізніше я прочитав в одній книзі, що письменник повинен бути, перш за все, психологом. З цього і почався мій шлях в психологи.
 4. Я завжди цікавився соціальної психологією, психотерапією. Ніколи б не подумав раніше, що буду займатися з дітьми. А прийшов до цього і випадково, і закономірно: навчаючи дорослих людей, став помічати, як багато труднощів виникає у великих дядь і тьоть через стереотипи і блоки родом з дитинства.
 5. Найбільше пригода в моєму житті - це подорож до Індії і Непалу протягом трьох тижнів. І не як звичайний турист, а з групою буддистів з України. Ми подорожували по місцях, де Будда знаходив просвітлення, а також по іншим різним священним місцям. Зіткнення з абсолютно іншою культурою і занурення в неї - це було неповторно!
 6. І взагалі - я не можу довго сидіти на одному місці! Я люблю ходити і шукати пригоди - по лісі, полю, бездоріжжю. Мети не потрібно, цікавий сам процес. Це свого роду медитація.
 7. Мій девіз у житті: «У цікавому місці з цікавими людьми робити цікаві справи». Найбільше мене надихає, коли навколо є творчі самобутні люди, у яких є свої устремління. Мені подобається з ними працювати. У справі я - бігун на короткі дистанції, а не марафонець. Я докладаю максимум зусиль, щоб отримати результат швидко. Люди ж, які вміють занурюватися у справу, працювати довго і наполегливо, мене захоплюють.
 8. Мій найкращий відпочинок - це подорожі зі змістом. Мені дуже подобається ходити не по туристичних маршрутах, а занурюватися в якусь тему. У моєму випадку - в освіту: відвідувати школи, зустрічатися з освітніми колективами, задавати безліч питань, збирати ідеї. Я побував в таких «експедиціях» в Польщі, Нідерландах, Ізраїлі.
 9. У мене вдома величезна бібліотека. Всякий раз проходячи повз книгарні, я ... не проходжу повз)) Купити п'ять-шість книг одним махом, просто тому, що вони мене «зачепили» - це запросто.
 10. Мені подобається працювати з дітьми. Кожна дитина - це новий виклик, новий підхід і нове відкриття. Кожен день.

 

Майстри першої зміни:

 • Олена - психолог, координатор проектів openEDU
 • Анастасія - психолог, керівник проекту "Клуб візуальної комунікації"
 • Артем Гуза - психолог, тьютор, фахівець з відеомонтажу

 

Готель і розташування

Багато хто бував на курорті Буковель, насолоджувалися зимовим відпочинком, катанням на лижах. А який Буковель влітку? Давайте відкриємо цю місцевість знов!

 

Влітку туристичний Комплекс «Буковель» - це бальнеологічний курорт з унікальними за своїми властивостями мінеральними водами, сучасним медичним обладнанням, висококваліфікованими лікарями.

З метою забезпечення цілорічного функціонування курорту та для організації літнього активного відпочинку побудовано дві велотрасси загальною протяжністю 5 км, які побудовані за новітніми світовими технологіями. Крім цього, любителі активного відпочинку можуть здійснити подорожі на квадроциклах і велосипедах, короткі пішохідні прогулянки по горах.

 

Місце проведення літнього табору - готель Radisson Blu Resort, Буковель

 

Новий готель міжнародної мережі Radisson Blu в Буковелі є ідеальним місцем для зимового відпочинку і різноманітного літнього дозвілля.

 

Номери обладнані відповідно до найсучасніших світових стандартів, мають просторий балкон, комфортну гардеробну і стильну ванну кімнату, характерну для готелів Radisson Blu нового покоління. Wi-Fi і 50 каналів супутникового телебачення входять у вартість проживання. Різноманітність гастрономічного дозвілля в готелі забезпечать 2 ресторани і чотири бари. Візитною карткою готелів Radisson Blu є знаменитий Super Buffet Breakfast.

 

Спа-комплекс (2000 м²) пропонує найширший спектр спа-процедур і здатний задовольнити запити найвимогливіших гостей.

У вартість проживання входить відвідування басейнів (дитячого та дорослого), фінської СУХОПАРОВОЇ сауни, біо-сауни, вологої парної, калдаріума, тренажерного залу з обладнанням TechnoGym. Окрасою спа-центру є льодова чаша та питний фонтан.

 

Номери категорії Делюкс (максимальне розміщення 2 дорослих + дитина)

Гості можуть розслабитися в просторій ванній зі скляною перегородкою або насолодитися такими перевагами номера, як комфортна велика гардеробна і балкон із захоплюючим видом на гори.

Приблизна площа номера 35 м²

 

До ваших послуг:

 • доступ до фітнес центру і басейнів
 • косметична продукція від This Works
 • балкон
 • LCD панель телевізора з супутниковими каналами
 • кавові і чайні приналежності

 

Сімейний номер (максимальне розміщення 2 дорослих + 2 дитини)

Номер категорії Сімейний вигідно відрізняється великою площею і ідеально підходить для гостей, які їдуть відпочивати сім'єю. Номери пропонують всі зручності Deluxe номерів, а також крім двоспального ліжка, в номері передбачений розкладний диван з ортопедичним матрацом.

Приблизна площа номера 68 m²

 

До ваших послуг:

 • доступ до фітнес центру і басейнів
 • косметична продукція від This Works
 • балкон
 • халат і тапочки
 • кавові і чайні приналежності

 

Розклад дня (приклад)

 • 8.00 - Зарядка для дітей та батьків
 • 9.00 - Сніданок
 • 10.00 - 12.00 Заняття, майстер-класи, квести. Батьки + діти
 • 13.00 - Обід. Відпочинок (вільний час)
 • 16.00 - 18.00 Заняття, майстер-класи, квести. Батьки + діти
 • 18.00 - Вечеря. Вільний час
 • 20.30 - ... Вечірній мульт-зал для дітей, спокійні ігри. Батьки - вечірній розбір дня, ігри "мафія" і інші

 

Вартість участі

 • Розміщення в номері «Делюкс».
  • 1 дорослий + 1 дит (до12 років) 14 500 грн
  • 1 дорослий + 2дет (без доп місця) 17 100 грн
  • 1 дорослий + 2 дет (з доп місцем) 19 200 грн
  • 2 дорослих + 1 дит (без доп місця) 19 500 грн (*)
  • 2 дорослих + 1 дит (з доп місцем) 21 600 грн (*)
 • Розміщення в номері «Сімейний»
  • 2 дорослих + 2 дітей - 24 950 грн

 

* Допускається розміщення 2 + 2, якщо один з дітей до 2-х років

 

Інші типи розміщення під запит

 

У вартість включено:

 • Проживання в номері категорії «Делюкс» або «Сімейний» Radisson Blu Resort, Буковель
 • Харчування (сніданки – шведський стіл)
 • Повна програма тренінгу
 • Всі витратні матеріали
 • Користування Спа-центром (басейни, сауни, тренажерний зал)
 • Ексклюзивно для "Знайки" знижка на СПА-процедури - 20%.
 • Фото - звіт про поїздку

 

У вартість не включено:

 • Проїзд до бази і назад
 • Особисті витрати
 • Обіди та вечері

 

З усіх питань, що стосуються поїздки, і для запису звертатися до Бриль Світлани

по тел. 0503814701 (МТС), 0989631455 (Київстар),

а також по електронній пошті svetlana.bryl@gmail.com

 


Вік

0+


Адреса

Івано-Франківська область
ділянка Щивки, 220, Поляниця, Буковель, Івано-Франківська область