Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Експедиція "Заповідна Україна" Приінгульський ландшафтний парк.

Експедиція "Заповідна Україна" Приінгульський ландшафтний парк.


Ми відвідаємо регіональний ландшафтний парк “Приінгульський» - перлину природно-заповідного фонду України.

 

Територія Парку витягнута вздовж р.Інгул на 25,5 км смугою шириною 500 м – 2 км по річищу і схилах. Включає фрагмент середньої течії р. Інгул, Софіївське водосховище, гирлові ділянки малих річок Березівка, Сагайдак, Стовпова, прилеглу яружно-балкову систему.

Ми відвідаємо Архангело-Михайлівський Пелагіївський жіночий монастир УПЦ - православний монастир, розташований на березі Софіївського водосховища у селі Пелагіївка. Свято-Михайлівський храм по архітектурі є аналог храму Василя Блаженного.
Далі нас чекає екскурсія на мото-плоту – дізнаємося більше про природні та історико-культурні об’єкти Приінгулля, споглядаючи їх вздовж водної гладі Софіївського водосховища.
Потім ми відвідаємо «Садибу Тропіних»: дізнаємося про еколого-освітній центр, господарські будівлі садиби, поспілкуємося про особливості ландшафтного дизайну початку XX століття на прикладі присадибного парку, пройдемося по підвісному мосту через р. Інгул. Пошукаємо скелю-домовичка, яка мільярди років споглядає на природне русло Інгулу.
Ми побачимо рукотворний каньйон – приховане серед степу творіння з прямовисними скелями, бурхливим водотоком, штучний водоспад завершує каньйон. І в кінці нас чекають пікнік і купання.

У вартість входить:

  • трансфер;
  • екологічний збір;
  • всі екскурсії;
  • послуги супроводжуючого гіда;
  • групова аптечка.

У вартість не входить страховка, харчування.
Необхідно взяти з собою воду, "тормозок" на весь день, речі для купання.

Реєстрація обов'язкова: https://forms.gle/7oFDVCfS4LZnruMo7


Вік

0+


Вартість

участь в експедиції: 500 грн
діти до 14 років: 400 грн


Телефон

+380 (67) 634 22 24


Посилання


Адреса

Кривий Ріг
проспект Гагаріна, 62