Робототехніка Mindstorms EV3 2-й рівеньIT освіта для дітей 8-13 років в Одесі. Робототехніка Mindstorms 2 рівень.

 

21 століття - століття швидко розвиваються технологій, які повинні вивчати не тільки дорослі, а й діти різного віку. Якщо ви хочете, щоб юні інженери йшли в ногу з часом, легко розбиралися в таких науках, як інженерія, робототехніка, програмування, інформатика і математика, тоді Вам точно варто записатися на курси IT для дітей в Одесі від Kids & Robots.

Робототехніка Mindstorms 2 рівня - це курс, на який переходять учні, які пройшли перший рівень. На уроках Робототехники MINDSTORMS 2 рівня вони ще більше заглиблюються в моделювання та програмування своїх роботів, продовжують розвивати свої навички в області моделювання і програмування.

На уроках діти навчаться взаємодіяти з досить потужною середовищем програмування, писати більш складні алгоритми, збирати і моделювати механізми будь-якої складності. Однак Робототехніка Mindstorms - це не тільки технічні вміння. На кожному уроці юні інженери розвивають навички критичного мислення, вміння працювати в колективі, відстоювати свою точку зору, виявляти креативність і не бояться допускати помилки.

Якщо Ваша дитина зацікавлена IT технологіями, хоче розвиватися в цьому напрямку і не хоче слухати нудні лекції, тоді цей курс стане для неї ідеальною початковою базою.


Коли

Нд 15:50–17:20.


Вік

8–13


Вартість

Тестове заняття: 475 грн


Телефон

+380 (93) 875-85-00
+380 (95) 875-85-00 Viber


Посилання


Адреса

Одеса
вул. Базарна, 33, Одеса (Приморський район)