Робототехніка Mindstorms EV3 8-12 роківПрограмування для дітей 8-12 років в Одесі. робототехніка Mindstorms

 

Одна з найголовніших проблем 21 століття - залежність від електронних пристроїв. І якщо всього 10 років тому до цієї залежності були схильні тільки дорослі, то на даний момент складно знайти дитину, яка не знає, як користуватися телефоном і не грає хоча б в одну гру. Багато батьків намагаються боротися з цією проблемою різноманітними методами: заборони, обмеження або просто ховають телефони подалі від очей дітей.
Ми ж в свою чергу вважаємо, що найефективніший спосіб побороти бажання дитини сидіти з гаджетом протягом усього часу - показати йому, що потенціал будь-якого гаджета величезний і не обмежується лише іграми. Спеціально для цієї мети був розроблений курс програмування для дітей в Одесі - Робототехніка Midstorms.

Робототехніка - це прикладна наука, яка займається розробкою автоматизованих технічних систем і є найважливішою технічною основою інтенсифікації виробництва. Робототехніка тісно пов'язана з такими дисциплінами, як електроніка, механіка, інформатика.

Курс Робототехники Mindstorms - це заняття, на яких діти навчаться застосовувати досить серйозну робототехнічну платформу. Платформа дозволяє моделювати і програмувати справжніх роботів будь-якої складності. Кожне заняття юних інженерів проходить на основі спеціалізованого набору, що включає в себе сервомотори, датчики і мікроконтролер, який відповідає за роботу механізму. Взаємодіючи з набором EV3, учні навчаться створювати справжніх роботів, починаючи від простих роботів сміттярів і закінчуючи фунікулерами.

Досить часто нам ставлять запитання: "Хто програмує роботів?", забуваючи про те, що наша мета полягає в тому, щоб навчити дітей виконувати всі поставлені перед ними завдання самостійно. Тому відповідь на це питання дуже проста - всі дії без винятку учні виконуватимуть самостійно, без допомоги викладача (збірка, написання програми, тестування). Якщо раптом їм щось буде незрозуміло, вчитель завжди допоможе і підкаже, як вирішити проблему, що склалася, але програмувати або збирати роботів діти будуть самі.

Хочете перетворити захоплення в даний хобі, яке в майбутньому може перерости в повноцінну професію? Тоді швидше записуйтеся на уроки і вивчайте світ технічних наук разом з нами!


Коли

Чт 17:10–18:40, Сб 11:40–13:10, Нд 10:00–11:30.


Вік

8–12


Вартість

Тестове заняття: 475 грн (Попередній запис обов'язковий, для запису телефонуйте: 093-875-85-00, 095-875-85-00 (Viber))


Телефон

+380 (93) 875-85-00
+380 (95) 875-85-00 Viber


Посилання


Адреса

Одеса
вул. Базарна, 33, Одеса (Приморський район)