Клуб Скелелазіння Формат

Клуб Скелелазіння Формат


Якщо ви вже вирішили зайнятися скелелазінням, ми можемо навести 7 основних причин, чому наш клуб – найкраще рішення.

 

  •  Функціональність.

Якщо ви хочете спробувати себе в скелелазанні, наш скеледром задовольняє всім вимогам, необхідним для того, щоб навчитися лазити і на штучному, і на природному скельному рельєфі. Різноманітні площини – від вертикальних до повністю горизонтальних, величезна кількість зачепів всіх можливих видів та їх нескінченні поєднання – це все, що потрібно від скеледрому, і у нас це є. Крім того, в залі є спеціальні тренажери для розвитку специфічних навичок - сили пальців і хвата - кампус і фінгерборди, і звичайно досить велика зона для виконання всіляких вправ, що розвивають загальну фізичну силу.

  • Персонал.

Головний тренер клубу - Чемпіон Харківської області з боулдерингу та один із найсильніших скелелазів України з 8-ми річним стажем. Його вихованці вже є чемпіонами України та учасниками міжнародних змагань. Інші наші тренери також роблять великі успіхи у вихованні спортсменів, що є великою мірою результатом їх відповідального ставлення до своїх обов'язків.

  •  Ціни.

По-перше, наша зала - єдина, де у вартість будь-якого відвідування входять послуги тренера. Не важливо, вмієте ви щось робити чи ні і в який раз відвідуєте скеледром, тренера ніколи не залишать вас поза увагою! По-друге, ціна на місячний безлімітний абонемент еквівалентна трьом вечірнім походам у кіно! Вибирайте, де ви отримаєте більше задоволення і користі для себе:)

  •  Робота в команді.

У нас є базовий час тренувань для дорослих та дітей, де тренуються люди абсолютно різного рівня. Ви обов'язково знайдете, з ким об'єднати свої зусилля і вам буде за ким тягнутися! Очевидно, що підтримка товаришів, змагальний дух та обмін досвідом зроблять великий внесок у ваш прогрес!

  •  Престижність.

Клуб FormAT є першим залом у Харкові з нових та сучасних скеледромів, і він вже добре відомий у нашому славному місті. Ми співпрацюємо з департаментом Сім'ї, молоді та спорту, беремо участь у таких міських спортивних проектах, як "Ярмарок спорту", проект "Я можу", є партнерами багатьох міських заходів.

  •  Перспективність.

Якщо ви хочете серйозно зайнятися скелелазінням, брати участь у змаганнях, побувати в різних містах, виїжджати на скелі в Україні та за її межами – це ще одна причина займатися у нас у клубі. Наша команда регулярно виїжджає і на змагання, і на скелі, з великим задоволенням приймаючи до себе нових учасників.

Потрапивши до нас всього 1 раз, ви легко переконаєтесь у справедливості перелічених вище причин! Завжди і для всіх – ласкаво просимо до клубу!


Час роботи

Пн–Пт 14:00–22:00, Сб–Нд 12:00–20:00.


Контакти

+380 (50) 277 80 18
+380 (96) 180 53 67
formatclimb@gmail.com


Посилання


Адреса

Харків
пр. Гагаріна, 20-А