Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Бесіда серед книжкових полиць «Є»

Бесіда серед книжкових полиць «Є»


Книгарня «Є» та Видавництво Vivat запрошують на бесіду з авторкою та презентацію нової книги Дари Корній «Місяцівна»


До 3-річчя Книгарні "Є" у Хмельницькому ми підготували для вас особливих гостей. Однією з них є прекрасна Дара Корній!

Терезу кличуть Місяцівною за незвичну зовнішність, бо таких, як вона, — альбіносів — називають людьми Місяця. Мама Василина, прагнучи врятувати її після автомобільної аварії, передає старовинний оберіг — лунницю, що багато століть супроводжує жінок із давнього шляхетного роду Коморовських. Однак після цього життя Терези кардинально змінюється: з настанням повні щось лихе наче вселяється в дівчину — і вона опритомнює на старому сокальському цвинтарі з кров'ю під нігтями та присмаком крові в роті. Щоб здолати зло, Терезі доведеться пройти курс реабілітації в психлікарні, розплутати вузлики страшних родинних таємниць, зазирнути в очі власному майбуттю, повернути на місце чорне серце темного янгола та знайти своє призначення там, де гори підпирають небо.

Дара Корній – українська сучасна письменниця. Володарка відзнаки «Золотий письменник України» (2016 рік). Пише і для дітей, і для дорослих. Сумарний наклад її творів – біля 200 тис. примірників. Працює в жанрі соціально-побутової прози та в жанрі міського фентезі, гармонійно вплітаючи в сучасний світ елементи слов’янської дохристиянської міфології, майстерно використовуючи народні казки, легенди, обряди.

Це наш другий захід із серії «Бесіда серед книжкових полиць «Є»», приурочений до святкування 3-річчя Книгарні «Є» у місті Хмельницькому!


Тел.: +380 (382) 70-97-92.
 

Вхід вільний.


Вік

16+


Телефон

+38 (0382) 70-97-92


Посилання


Адреса

Хмельницький
вулиця Проскурівська, 2.