Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Сторітеллінг для дітей

Сторітеллінг для дітей


Вашій увазі курс «Сторітелінг для дітей»!

 

В школах Кремнієвої долини обов‘язковими є заняття із сторітеллінгу. Долина - це доказ того, як гарно розказані історії дозволяють вести за собою людей та заряджати команди та інвесторів ідеями. А як результат, створювати абсолютно неймовірні речі, які роблять наш світ! Не претендуємо на конкуренцію школам, а от навчити читати і розказувати історії ми візьмемось.

Сторітелінг - це інтерактивні заняття для розвитку мовлення, побудовані на книгах в форматі круглого столу.

Протягом занять:

  1. Ми будемо читати книги чи уривки з них, обговорювати важливі питання з кожної теми. Бо без загальної ерудиції цікаву історію не скласти.
  2. Будемо використовувати читацький box з матеріалами для читання в ньому (карти, індивідуальні картки, картинки і тд) та... *тут радимо присісти* гаджети! Так, бо це наша реальність, з якою не потрібно боротись, а варто повертати її собі на користь.
  3. Ну і звісно, будемо грати. Бо це найефективніший спосіб вчитись будь чому.

А в результаті:

  1. Діти навчаться читати книги. Не просто механічно переглядати слова, а читати між рядків і шукати в тих рядках таємний код і опісля передавати його іншим.
  2. Не просто розказувати декількома словами ідею, а лаконічно збирати слова в захоплюючі історії із правильною структурою та багатьма фішками сторітелінгу, які тримають увагу слухача.
  3. У дітей буде сформовано уявлення про низку речей, які не пояснюють в школі, або які не обговорюються взагалі. Де ще, окрім книгарні можна сидіти і перечитувати книги і одного дня обговорювати теорію великого вибуху, а наступного перекинутися в світ архітектури?

Заняття підходять для дітей віком 9 - 12 років.

Куратор проекту: Христина Коропецька

Форма реєстрації.


Вік

9–12


Вартість

Вартість: 150 грн


Телефон

+380 (32) 26 11 973


Посилання


Адреса

Львiв
пр. Шевченка, 14, Галицький район