Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Дитяча субота. Зустріч з Кузьком Кузякіним!

Дитяча субота. Зустріч з Кузьком Кузякіним!


Книгарня «Є» та видавництво Vivat запрошують дітей 4-12 років та їхніх батьків на презентацію книжки Кузька Кузякіна «Біла трішки чорна-пречорна книжка» за участю автора, яка відбудеться 8 квітня.

Початок – о 12.00. Вхід вільний.          

Якщо опівночі в чорному-пречорному лісі одна необачна чорна-пречорна вівця зустріне білого-пребілого вовка, годі сподіватися від цієї історії чогось доброго. Тому замість бути мудрою й розумною, ця книжка вийшла чорною-пречорною. Хоч і трішки білою. Розповідає вона цікавинки про природу чорного й білого кольорів, чорних дір, про абсолютно чорне Сонце, походження деяких українських топонімів, чорно-білі види тварин, прислів’я, зорові ілюзії, омоніми та багато іншого. Виняткової чорноти від першої до останньої сторінки книжці додає чорний-пречорний гумор. А особливо невгамовні читачі знайдуть у ній цікаві завдання для самостійного виконання та експериментування з чорним і білим.

Оглядачка Ольга Пелюшенко пише про книжку: «Своєю структурою «Чорна-пречорна…» чимось нагадує «Науку плоского світу», написану Террі Пратчеттом у співавторстві з відомими популяризаторами науки. В ній теж смішний, дотепний та іноді абсурдний сюжет переривається науковими фактами і поясненнями. Однак якщо Пратчетт орієнтувався на відверто дорослу аудиторію та читачів, котрі більш-менш на «ти» з наукою в цілому, то Кузякін говорить з дітьми, і виходить це в нього ой як здорово! У книзі немає повчань, нудних описів і монотонних пояснень. Герої тут говорять живою розмовною мовою, їх приємно слухати, їм віриться одразу».

Відвідувачі «Дитячої суботи», попри монохромну тональність книжки, поринуть у неймовірно насичений світ пригод і курйозів разом з веселим Кузьком Кузякіним. Таке не можна пропустити!

 

Кузько Кузякін – дитячий письменник, ілюстратор. Працював редактором та ілюстратором кількох дитячих журналів («Пізнайко», «Професор Крейд», «Артек», «Мамине сонечко»). Проілюстрував 11 книжок для українських і зарубіжних видавництв.


Вік

4–12


Вартість

Безкоштовно


Телефон

+38 (0432) 52 93 41


Посилання


Адреса

Вінниця
вулиця Соборна, 89