Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Презентація книги Ірина Лазуткіної "Єнотик Бо і повітряна куля"

Презентація книги Ірина Лазуткіної "Єнотик Бо і повітряна куля"


Запрошуємо всіх шанувальників пригод та єнотиків на презентацію книжки «Єнотик Бо та повітряна куля» від письменниці Ірини Лазуткіної

 

30 березня, у суботу, у Книгарні Є (вул. Соборна, 89) авторка розповість про те, як її захоплення польотами на повітряних кулях переросло у натхненну історію для дітей. Модеруватиме зустріч – Андрій Почапський. Початок о 15:00.
«Навчання у школі пілотів – це шалений драйв, щоразу неповторні враження та пригоди, якими хочеться поділитися. Саме там, серед безлічі повітряних куль, що збираються в небо, починалася історія про єнотика Бо.

А зараз маленький повітроплавець із великою мрією вже готовий розповісти найцікавіше про дружбу на землі та під хмарами. Приходьте слухати!», - розповідає авторка.
«Єнотик Бо та повітряна куля» – це історія для дітей про те, що дуже важливо мати свою мрію та йти до її реалізації. Головний герой книжки – Єнотик Бо мріяв навчитися літати на повітряній кулі.

Та спершу він намалював свою мрію. Велетенську повітряну кулю, якою він керує сам, а з його наплічника визирає кротик Ом.

Чи встигнуть друзі повернутися до початку «Монгольф’єрії», чи пробачить єнотикові вчитель Ас, чи вдасться Бо подарувати рожеву хмаринку подрузі Аї? Читайте про захопливі пригоди повітроплавців і дізнаєтеся про все.
Ірина Лазуткіна – журналістка, дитяча письменниця. Закінчила Київський національний університет ім. Грінченка.

Навчалася у школі пілотів Київського повітроплавного товариства та була членкинею льотного екіпажу на Чемпіонаті України з повітроплавання. Працювала кореспонденткою на телебаченні і головною редакторкою часопису «Я - повітроплавець». Учасниця поетичних фестивалів «Трипільське коло», «Йогансен fest», «Terra poeticа», «Київські лаври». Фіналістка літературного конкурсу «Dictum». Лауреатка гран-прі фестивалю буктрейлерів «Book fashion» за найкращий сценарій.


Вік

6+


Телефон

+38 (0432) 52 93 41


Посилання


Адреса

Вінниця
вулиця Соборна, 89