Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Презентація книги Стаськи Падалки

Презентація книги Стаськи Падалки


Книгарня «Є» та видавництво «Pabulum» запрошують на презентацію книжки Стаськи Падалки «В очікуванні копірайтера», яка відбудеться 14 грудня за участю авторки.
 


У книзі авторка відчайдушно намагається переосмислити копірайтинг, як точку перетину дисциплін: маркетингу, філології, літератури. На крики розпачу збігаються персонажі. Разом вони очікують того самого Копірайтера і водночас вправляються в письменницькій майстерності, розбираються в мотивах споживання, виділяють ознаки хорошого тексту, створюють нейми і слогани.
«В очікуванні копірайтера» буде корисна потенційним і практикуючим копірайтерам, неймерам, райтерам, SMM-щикам і всім, хто обрав текст способом заробітку. Або поневолення світу.

Стаська Падалка — копірайтерка креативного агентства «Arriba!», лекторка у Школі реклами і дизайну «Багаж» та багатьох інших платформах, координаторка LITOSVITA в Харкові. До успіху йшла через іноземні мови в університету, журналістику та піар. Зупинилась, знайшовши копірайтинг. Коли освоїлася створила авторський курс, їздить з лекціями по країні.


Вік

16+


Посилання


Адреса

Вінниця
вул. Соборна, 89