Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Презентація збірки оповідань

Презентація збірки оповідань


Книгарня «Є», Міжнародна літературна платформа «ЛітМайданчик» та видавництво «Електрокнига» запрошують на презентацію збірки оповідань «Різдвяний детектив», що відбудеться 17 січня за участю Сергія Рибницького та Симора Гласенка (скайп-включення).
Щороку в ніч на Різдво чекають див навіть ті, хто зазвичай у чудеса не вірить. Такий, як кажуть нині, імідж у цього тихого сімейного свята. Хоча… хто сказав, що воно завжди тихе? В Україні було кільканадцять спроб зібрати під однією обкладинкою спеціально написані різдвяні, або, як їх ще називають, святвечірні оповідання. Частково цьому перешкоджала відсутність сталих традицій, частково – невміння українських авторів писати на задану тему, частково – брак власне авторів, котрі готові працювати в сегменті жанрової літератури. Але традиція поєднання святкового і страшного в нашій літературі, безперечно, існує – згадати хоча б «Ніч перед Різдвом» Миколи Гоголя.
Збірка «Різдваний детектив» – поєднання двох жанрів. Різдвяна оповідка закликає повірити в дива. Детективна історія виводить на перший план розумну людину як головне диво природи. Розплутати клубок містерійних історій допоможуть учасники збірки – Сергій Рибницький та Симор Гласенко.


Вік

Батькам


Вартість

Безкоштовно


Посилання


Адреса

Вінниця
вул. Соборна, 89