Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Веселі читання з Сергієм Пантюком для дітей 5-10 років

Веселі читання з Сергієм Пантюком для дітей 5-10 років


Книгарня «Є», видавництво «Фонтан казок» та фестиваль «Vinnytsia Smile-Fest» запрошують дітей віком 5-10 років та їхніх батьків на веселу зустріч з письменником Сергієм Пантюком. Захід відбудеться 6 жовтня.

Початок – о 17.00. Вхід вільний.

Сергій Пантюк – автор не тільки серйозних збірок та романів, а й веселий дитячий автор. З-під його пера виходять карколомні історії та чудернацькі вірші.

Повість «Тимко і ґелґотунчик Шкода» – зворушлива історія дружби кмітливого хлопчика Тимка і кумедного розби­шакуватого гусеняти з влучним прізвиськом Шкода не залишить байдужим не лише Вашу дитину, а й Вас. Адже в цій історії усе справжнє – і ферма, і люди, і птахи, свійські й дикі, а головне – справжні емоції і справжні пригоди.

Повість «Вінчі й Едісон» належить до жанру не фентезі, а наукової фантастики, – себто життя динозаврів описане тут без жодних вигадок, а саме так, як його уявляє сучасна наука. 2045 рік. Братики Вінчі й Едісон та їхня подруга Фійка, бешкетуючи в татовому часольоті, випадково потрапляють у далеке-предалеке минуле і прихоплюють звідти яйце трицератопса. Мрія про «домашню тваринку» збулася – але пригоди, як виявилося, лише починаються…


Вік

5–10


Вартість

Безкоштовно


Телефон

+38 (0432) 52 93 41


Посилання


Адреса

Вінниця
вулиця Соборна, 89