Junior Business Academy для підлітків 13-16 років

Junior Business Academy для підлітків 13-16 років


Бізнес-освіта - найкращий внесок у майбутнє вашої дитини.

Бізнес-освіта - найактуальніший напрямок у розвитку дитини. Від того, як підліток навчиться керувати своїми грошима, часом і перетворювати мрії на мету безпосередньо залежить його майбутнє. Курси Junior Business Academy дадуть дитині спробувати свої сили в різних областях і допоможуть визначитися з майбутньою професією. А отримані практичні навички стануть основою для перших перемог дитини, і дадуть їй відчути себе дорослою та самостійною.

Курс навчить дитину ключовим бізнес-навичкам:

  • Розуміння основ - що таке менеджмент, фінанси, маркетинг, керування командою.
  • Практика бізнесу - як використовувати всі сучасні інструменти у вирішенні повсякденних робочих завдань.
  • Взяття відповідальності - як брати відповідальність за свої дії на себе, аналізувати помилки, прокачувати свої Soft skills.

Як відбувається навчання?

Junior Business Academy – це справжня бізнес-інтеграція для підлітків. На заняттях студенти працюють як індивідуально, так і в командах, беруть участь в обговореннях, роблять рекламу та дизайн, аналізують світ бізнес-моделей, створюють власні проєкти, вигадують функціональні ідеї для заробляння грошей та навіть отримують свій перший прибуток.

Ділові ігри та зустрічі з успішними бізнесменами проходять у JBA на постійній основі. Це безцінні знання перед вибором професії!


Коли

Пн–Пт 09:00–19:00, Сб 09:00–17:00.


Вік

13–16


Телефон

+380 (93) 797 71 17
+380 (67) 077 08 38
+380 (50) 488 18 45


Посилання


Адреса

Бровари
вулиця Симона Петлюри 11д