Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Гончарна майстерність. Для дітей від 3-х років

Гончарна майстерність. Для дітей від 3-х років


Зліпити чашку чи вазу або свою особливу фігурку віднині легко та цікаво.

Щочетверга в Зеленці на вас чекає яскравий майстер-класс з ліплення глиною.


Глина - унікальний матеріал, за допомогою якого можливо зліпити власний стан душі, доторкнутися кінчиками пальців до своїх емоцій, побачити їх, зрозуміти, прийняти.

Для малюків від 3-х років - це цінна можливість тактильно розвивати свій інтелект, пізнаючи пальчиками, руками, шкірою всього тіла світ навколо.

На майстер-класі з ліплення гончарною глиною діти можуть ліпити скульптури, статуетки, звіряток на вільну або задану майстрами тему. Це дуже приємний, емоційно позитивний, розслабляючий, іноді концентруючий на одну дію, процес занурення пальчиків у глину і ліплення того, що підказує внутрішній стан.

Майстер-клас розрахований для дітей від 3 років до старшого шкільного віку. Батькам достатньо привести малюка на заняття, і майстри подбають про все решта самі.

За бажанням можна випалювати свої вироби і через тиждень забирати вже керамічні і розмалювати за бажанням їх фарбами.

Майстри: Сімейна пара з великим досвідом та любовью до своєї справи. Заняття проходять в теплій, дружній атмосфері, з любовью та прийняттям.

Коли: щочетверга о 18:00
Вартість участі – 200 грн разово або 600 грн - абонемент на 4 заняття (що еквівалентно 150 грн за заняття). Всі матеріали входять до вартості.
Доплата за випалювання глиняного виробу - 50 грн
Кількість місць - 10

Реєстрація: 

Оплачені квитки не підлягають поверненню. Однак ви завжди можете подарувати свій білет друзям та близьким, повідомивши про це організаторів завчасно.


Вік

3+


Вартість

одне заняття: 200 грн
абонемент на 4 заняття: 600 грн


Телефон

+380 (93) 018 78 39


Посилання


Адреса

Київ
вул. Ярославiв Вал, 11/1