Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Найбільш дитячий тур

Найбільш дитячий тур


Екскурсія для дітей на їх батьків до страусиної, осетрової та козиної ферми.


Насамперед ви попрямуєте на незвичайну ферму. Тут розводять рибу сімейства осетрових, і це єдина ферма в Україні, яка виробляє справжню чорну ікру. У природі осетру загрожує зникнення через незаконний вилов, обміління річок і забруднення води. Але на осетровій фермі можна розводити їх у великій кількості. Під наглядом працівників ферми осетри виростають з ікринки у великі рибини близько метра завдовжки! Ви зможете побачити їх зблизька, дізнатися, що вони люблять їсти, як працює унікальна ферма і чим займаються її співробітники.

Далі на вас чекає "Доообра ферма" і її жителі. Породисті білі кізоньки з Альп, маленькі грайливі козенята, дуже спокійні і статечні корівки... Всю теплу пору року вони пасуться вільно, на свіжому повітрі. Тому тут таке смачне молоко і сир. Господарі відвідали безліч європейських ферм, щоб зрозуміти, як найкраще влаштувати свою. На екскурсії ви дізнаєтеся, як поживають кози і корови, які умови їм потрібно створювати, як вони дояться за новими технологіями.

Обід.

Після обіду на вас чекає ще одне особливе місце. Ферма, на якій вирощують страусів! Зараз тут близько 100 голів. Величезні птахи з сильними ногами люблять веселитися, розпускати крила, хвости, пританцьовувати, грати. Іноді здається, що вони спеціально дуркують і посміхаються для фото. На фермі живуть не тільки страуси, тут цілий міні-звіринець з павичами, оленями, осликом, баранчиками...

За бажанням, ви зможете придбати на фермах сири і молочні продукти, мед, рибу, страусині яйця, шкаралупу, пір'я і багато іншого.


Вік

4+


Вартість

Дорослий : 790 грн
Дитячий : 600 грн


Телефон

0800 751 651


Посилання


Адреса

Київ
вул. Будівельників, 1

Як дістатися?

м. Дарниця, Дарницька площа