Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Равликова ферма + Петриківка

Равликова ферма + Петриківка


Одноденний тур "Равликова ферма + Петриківка"


Програма, котру не запропонують інші туроператори.
Деталі та бронювання телефоном 0800 751 651 або за посиланням http://kraina-ua.com/ua/tour/ravlikova-ferma--petrikivka-z-harkova?utm_source=facebook&utm_medium=cpc&utm_campaign=promo

Програма:

  • 7:30 Виїзд з Харкова від площі Конституції на автобусі.

Переїзд до Петриківки.

Самобутній Петриківський розпис відомий у всьому світі. У 2013 році ЮНЕСКО подарувало йому статус культурної нематеріальної спадщини людства. Ви підете на екскурсію по центру народної творчості, де зібрані кращі твори майстрів петриківського розпису.

У вільний час ви можете купити яскраві сувеніри, поспілкуватися з майстрами, взяти участь в майстер-класі петриківського розпису. Спробуйте створити диво своїми руками і внести свій вклад в те, щоб це мистецтво жило і далі, передаючись від людини до людини :)

Обід на козацькому хуторі. Але це буде не просто обід. На хуторі ви зустрінете козаків-гречкосіїв і побуваєте в серйозному музеї зброї.

Після обіду вас чекають французькі гурманські віяння — ферма равликів!

Оглядова екскурсія по фермі познайомить вас з вирощуванням маленьких равликів в промислових кількостях. Ви дізнаєтеся цікаві факти про самих равликів і процесі їх вирощування в Україні, про гастрономічному туризмі і кулінарних вишукуваннях. Як використовуються равлики в косметології і чому вчені вважають, що в них ховається секрет молодості.

Ви побачите своїми очима пасовище з мільйонами равликів. Стада середземноморських равликів Helix aspersa Muller і Helix aspersa Maxima.

Після екскурсії вас чекає дегустація середземноморських равликів (не простих, а найдорожчих в світі!). Вони вважаються ексклюзивом і розмітаються шикарними ресторанами для своєї вимогливої клієнтури.

Повернення до 22:00.


Вік

0+


Вартість

Вартість: 745 грн


Телефон

0800 751 651


Посилання


Адреса

Харків
ул. Пушкинская 61

Як дістатися?

От м. Пушкинская в сторону м. Бекетова по правой стороне. За кафе Хантер во дворе.