Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Тур вихідного дня "Петриківський Дивосвіт - 2017"

Тур вихідного дня "Петриківський Дивосвіт - 2017"


«Петриківський дивоцвіт» — це щорічний етнографічно-фолькльорний фестиваль, що відбувається на початку вересня в селищі Петриківка.

 

Фестиваль започатковано в 2008 році з метою популяризації українського народного мистецтва та зеленого туризму в Україні. 
Петрикі́вський ро́зпис, або «петрикі́вка» — українське декоративно-орнаментальне народне малярство, яке сформувалося на Дніпровщині в селищі Петриківка, звідки й походить назва цього виду мистецтва. 
5 грудня 2013 року петриківський розпис було включено до Репрезентативного списку нематеріальної культурної спадщини людства ЮНЕСКО . Початок фестивалю 10.00. 
У програмі туру відвідування Центру народної творчості "Петриківка" , який існує з 1991 року.У приміщенні музею створюють унікальні роботи і цілі авторські серії творів, використовуючи різні техніки на різних матеріалах. Токарні, столярні та вироби ручної різьби по дереву високої якості становлять приблизно 200 видів експонатів, серед яких: тарілки; бочки і фляги; вази, шкатулки; дитячі іграшки; горілчані та винні подарункові набори; писанки; столи; скрині і багато іншого. Майстри «Петриківки» для своєї продукції використовують екологічно чисті матеріали: деревину липи, вільхи та берези, яку купують в Полтавській і Сумській областях. Кожен художник для кожної роботи розробляє оригінальний малюнок, який більше ні разу не повторюється. Також цією технікою користуються при створенні творів на кераміці, полотні, папері і при розпису стін в архітектурі. У розписі надають перевагу зображенням рослин, рідше - тварин, характерних для даної місцевості. 
А на вулицях ми поринемо у ярмарок, візьмемо участь у майстеркласах та скуштуємо українських страв 

Виїзд групи о 7.00 з 95 кв ( маг АТБ).Орієнтовний час повернення о 21 годині вечора . 
Вартість екскурсії - 260 гривень для дорослих , 240 гривень для дітей до 14 років. 
У вартість включено: проїзд, супровід автобуса під час усього маршруту, страхування, послуги екскурсоводів та гіда, вартість вхідних квитків. 
У вартість туру не включена вартість обіду. 

Запис на екскурсію 0679070996 Вікторія Грисенко


Вік

7+


Вартість

Взрослый: 260 грн
Детский (до 14 лет): 240 грн


Посилання


Адреса

Кривий Ріг