Криворізька страусина ферма "Страус Парк Ленд"Криворізька страусина ферма "Страус Парк Ленд" пропонує Вам організоване дозвілля для всієї родини, незабутній відпочинок в мальовничому місці

 

«Страус Ленд» об'єднує на єдиному подвір'я міні-зоопарк, розваги для дітей, затишні альтанки для пікніка, риболовлю, кафе, місця для ночівлі. Для маленьких дітей є можливість відчути себе водієм паровозика, який покатає всіх веселих друзів по чудовій країні "Страус Ленд".

На фермі крім страусів містяться гуанако, поросята, кролики, кози, цесарки, лебеді, павичі, фазани, хутрові і карликові кури, голуби.

«Страус Ленд» пропонує відвідувачам екскурсію, протяжністю близько 40 хв. На фермі екскурсії для сімей проводяться щодня з 10:00 до 17:00. Екскурсії для організованих груп дітей і дорослих проводяться за попереднім записом. На 20 дітей - 1 супроводжуючий безкоштовно.

В ході екскурсій ви зможете дізнатися про африканських страусів, біології, історії страусівництва, їх розведенні, а також багато цікавих фактів з життя страусів. Ви зможете з близької відстані побачити цих приголомшливих птахів і погодувати їх з рук, спробувати страви зі страусиного м'яса і яєць, а також придбати продукцію страусівництва.

Ви залишитеся під враженням від цього зеленого раю на землі, де поєднується міський комфорт і сільська місцевість.
Час роботи

Пн–Сб 09:00–19:00, Нд 00:00–19:00.


Квитки

Дитячий: 70 грн (з 4 -14 років)
Дорослий: 100 грн


Контакти

+380 (67) 522 71 90
strauspark@i.ua


Посилання


Адреса

Кривий Ріг
с. Грузьке, вул. Шкапенко, 1

Як дістатися?

Проїхати на страусину ферму з Кривого Рогу можна через район Змичка або через Техбаза по Кіровоградській трасі їхати приблизно 30 км, повз Лозоватки, трохи далі покажчик Тернуватка і поворот наліво за заправкою. В'їжджаємо в село Грузьке і їдемо в кінець села.