Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Пеппі Довгапанчоха

Пеппі Довгапанчоха


Академічний театр «Академія руху» запрошує дітей на виставу "Пеппі Довгапанчоха"

 

Як познайомитися з сусідськими дітьми та стати друзями, як розправитися з бандою невихованих хлопчиків і навчити їх добре поводитися з дівчатами, як утримувати місто від злодіїв та зберігати правопорядок, як повернутися на свою віллу, поплававши по морях, та оселитися у ній маленькій дівчинці?

Шведська письменниця Астрід Ліндгрен створила персонажа дуже близького не лише дітям, а й дорослим. Пеппі зовсім не знає, як поводитися в школі і в будь-якому іншому місці, але її нелицемірна щирість і відкритість, сміливість, безшабашність і чарівна посмішка підкорять навіть серце суворої вчительки. Дівчинка живе у маленькому містечку у Швеції у невеликому будинку з садом, разом із нею на віллі живуть мавпочка Пан Нільссон та кінь. Їй дев'ять років, її мати стала ангелом, а тато був моряком. У Пеппі руде волосся, заплетене в кіски, що стирчить уздовж голови, і обличчя усіяне ластовинням.

В образі Пеппі втілена мрія дитини про силу і благородство, багатство і щедрість, свободу і самовідданість. Ця дівчинка має безліч позитивних якостей, не дивлячись на дивну поведінку. А дорослі заморочені проблемами та правилами настільки, що вганяють у рамки своїх дітей, позбавляючи оригінальності, неординарності, уяви.


Вік

4+


Вартість

від: 70 грн
до: 100 грн


Телефон

+380 (564) 40 19 79 - Приймальня
+380 (564) 40 33 99 - Головний адміністратор


Посилання


Адреса

Кривий Ріг
вул. Шурупова, 3