Квест-кімната "У пастці Бермуд"

Квест-кімната "У пастці Бермуд"


Нарешті настали довгоочікувані канікули і дуже довгоочікувана морська подорож, яку ви чекали і готувалися цілий рік!

Ваш шлях починається з порту в Лісабоні, а кінцева мета - казкова Ямайка в Карибському морі. І все б нічого, якби, незрозуміло з якої причини, не збилися навігаційні системи та управління кораблем вийшло з під контролю! До того ж, щось сталося з дверима рубки, де ви перебуваєте: її заклинило! Отож, у вас всього година, щоб відновити системи управління...

Квест "У пастці Бермуд" спрямований на отримання корисних навичок спостережливості, логічного мислення та уважності, він вчить працювати в злагодженій команді, чути один одного і допомагати.

Провести дитячий День Народження в квесті "У пастці Бермуд" буде не тільки захоплююче, але і корисно. Впоравшись із завданнями, юні квестори отримають нові навички, стануть впевненіше і зрозуміють, що можуть багато чого досягти самостійно.

За дітьми ведеться постійне відеоспостереження. Оператор квесту знаходиться в діалозі з дітьми і відповідає на всі виникаючі питання.

Квест підходить для самостійного відвідування дітьми віком 10-13 років. З батьками можна і з 8 років.

Вартість для команди: 2-4 людини: 700 грн. Доплата за п'ятого: +100 грн.


Коли

Пн–Нд 10:00–19:00.


Вік

10–13


Вартість

Квест для команди 2-4 осіб: 700 грн


Телефон

+380 (66) 899 84 79
+380 (96) 682 92 00


Посилання


Адреса

Київ
вул. Михайлівська, 22

Як дістатися?

Доїхати до станції метро "Майдан Незалежності". Потім піднятися вгору по вулиці Михайлівській близько 400 метрів, повернути праворуч і ви майже у мети!