Навколо світу за 120 хвилин дитячий квест на випускний на ВДНГ

Навколо світу за 120 хвилин дитячий квест на випускний на ВДНГ


Навколо світу за 120 хвилин дитячий квест на випускний на ВДНГ

У будинку номер сім на Севіля-Роу, Берлінгтон Гарденс, - в тому самому, де в 1814 році помер Шерідан, - в 1872 році проживав Филеас Фогг. Хоча ця людина всіляко намагався не привертати до себе уваги, він був одним з найбільш оригінальних і примітних членів лондонського Реформ - клубу. Людиною він був загадковим, про який було відомо лише те, що він належав до вищого англійської суспільству, був прекрасно вихований, шикарно одягнений і надзвичайно красивий.

Саме так починалися захоплюючі пригоди Филеаса, його поневіряння по різних країнах, островам, морях і океанах. Довелося чекати майже півтора століття, що б на горизонті з'явилися нові герої, готові кинути виклик не тільки своїм силам, але і всім оточуючим.

Нас чекає незабутня подорож в добру казку, знайому з ранніх років. Випаде шанс відвідати безліч країн з їх колоритною культурою і побутом. Завести нових друзів і зміцнити зв'язок з уже наявними товаришами. Зустріти безліч небезпек, подолати які без допомоги відважного і веселого Паспарту, буде досить складно. Але ж труднощі будуть підстерігати на кожному розі, адже за героями по п'ятах висунувся продажний поліцейський, містер Фікс, чия злість і підступність, всіма силами намагатимуться перешкодити досягти заповітної мрії.

 

 


Коли

Пн–Нд 10:00–20:00.


Вік

7–16


Вартість

Навколо світу за 120 хвилин дитячий квест на випускний на ВДНГ: 1000 грн (вартість на одного потрібно уточнювати)


Телефон

+380 (99) 65 85 607
+380 (63) 73 62 106
+380 (98) 39 40 628


Посилання


Адреса

Київ
проспект Академіка Глушкова, 1, Киев, Украина

Як дістатися?

Станція метро Виставковий центр