Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Фестиваль для всієї родини Kyiv Family Fest

Фестиваль для всієї родини Kyiv Family Fest


15 вересня у парку "Позняки" відбудеться фестиваль для всієї родини Kyiv Family Fest.


Фестиваль для батьків з дітками, родин в очікуванні немовляти та молоді.

Величезна кількість безкоштовних розваг та сюрпризів на свіжому повітрі в межах міста - все це чекає на відвідувачів ІІІ-го родинного фестивалю Family Fest.

Ігри з  аніматорами впродовж цілого дня, конкурси, фотозони, майстер-класи, презентації від партнерів фестивалю, виставка-продаж товарів на кожен день та хенд мейду, книжковий ярмарок та зустрічі з письменниками від конкурсу "Коронації слова", виступи дитячих колективів з можливістю обрати студію для своєї дитини, лекції від сімейних психологів, фітнес-галявина, лаунж зона для  батьків і малечі, смачна їжа на фуд корті "Біля Озера" та багато іншого. 

Вхід вільний.


Дитячі розваги: батути, зона активних ігор: естафети, футбол, баскетбол, сухий басейн.

Майстер-класи, розвиваючі ігри, ментальна арифметика, хімічні досліди, інтерактивна програма, що включає в себе найрізноманітнішу творчу діяльність дітей.

У фотозоні можна зробити сімейне фото і роздрукувати його на магніті.

Для батьків: сімейний фітнес від найкращих фітнес-тренерів Києва, лекції сімейних психологів на тему родинних стосунків, підготовки дітей до школи, вирішення підліткових конфліктів, лаунж-зона, шопінг, майстер класи зі стилю і make-up, активності з дітьми і спілкування з друзями.

Алея майстрів: де народні майстри зі своїми лаштунками: гончарі, ковалі, різьбярі по дереву, плетіння з лози, вишивання, бісероплетіння, яворівська іграшка і т.д., працюючи в реальному часі над своїми творіннями, дадуть гостям фестивалю уявлення, як створюються унікальні витвори.

Книжкова галявина: партнер фестивалю Міжнародний літературний конкурс "Коронація Слова" влаштує автограф сесію з письменниками - переможцями конкурсу, продаж найкращих і найновіших книжечок для дітей і дорослих та розіграш приємних сюрпризів серед знавців української літератури.

Сцена Талантів: представить виступи дитячих колективів міста Києва, а також протягом дня проводитимуться розіграші призів від партнерів фестивалю.

Фуд корт "Біля Озера" дасть можливість поповнити сили і запас енергії та скуштувати страви різних кухонь і країн. Кожен знайде собі щось до смаку.


Вік

0+


Вартість

Безкоштовно


Посилання


Адреса

Київ
Парк "Позняки", вул. Драгоманова, метро Позняки