До кінця реєстрації залишилося
0 днів та 13 годин

Літній тренінговий табір "Мости 2.0"

Літній тренінговий табір "Мости 2.0"


Тренінговий курс «Мости 2.0.» для дітей і підлітків 10-17 років відбудеться 16-26 червня у готелі "Наталія" в селищі Гукливий Воловецького району в Карпатах

 

Ми створюємо безпечний простір, в якому діти отримують найцінніший для свого віку досвід: самопізнання, розуміння власних емоцій та емоцій інших людей, пошуку внутрішніх ресурсів та свого місця у світі, усвідомлення викликів сучасного мінливого світу та навички вирішувати проблеми.

Ми не забороняємо гаджети, але зазвичай в таборі про них забувають. Ми доводимо важливість проактивної життєвої позиції за допомогою рольових та настільних ігор і власних історій. Підлітки відвідуватимуть тренінги з критичного мислення та цифрової безпеки, подолання конфліктів та медіаграмотності, вчитимуться висловлювати та аргументувати власну думку, отримуватимуть важливі навички подолання проблем та відновлення після стресу, пошуку власних ресурсів та здібностей.
 
Ми не змушуємо відвідувати майстерні, але зазвичай учасники мріють про часоворот Герміони Грейнджер, аби мати можливість побувати одразу на всіх. Поговорити про все на світі під час чайної церемонії, відчути можливості свого тіла під час стрільби з луку або вільного танцю, навчитися розуміти інших без слів на заняттях з інтерактивного театру, віднайти свій голос на заняттях з музики або опанувати сучасні арт-техніки. А ще ж шахи або волейбол, біг або заняття на турніках, дартс або прогулянка в лісі. 

Для участі потрібно:

  1. Надіслати заявку.
  2. Оплатити вартість путівки за реквізитами, які ми надішлемо.
  3. Сплатити вартість путівки (8500 грн. - до 18 березня, 12 000 грн. - з 19 березня по 1 червня).
  4. Чекати на запрошення і пакет документів для участі у таборі.
  5. З 27 квітня чекати на інформацію щодо проїзду і його вартості (буде відомо, коли Укрзалізниця відкриє продаж квитків на потрібну дату). Ви можете організувати самостійний проїзд до табору, або, якщо ваша дитина їде з Києва, відправити її з нами. В такому разі ми беремо на себе організацію проїзду і супровід.
  6. Сплатити вартість проїзду.
  7. З нетерпінням чекати на "Мости 2.0".

Коли

16 Червня - 26 Червня, Точний час початку потребує уточнення в організатора.


Вік

10–17


Вартість

Повна вартість: 12000 грн (оплата з 19 березня по 1 червня (вказано вартість путівки без проїзду))
Вартість за тарифом "рання пташка": 8500 грн (оплата до 18 березня (вказано вартість путівки без проїзду))


Телефон

+380 (98) 373 94 87


Посилання


Адреса

Закарпатська область
Гукливий Воловецький район Закарпатська область