Дитячий розвивальний застосунок Edugames "Розумники" від lifecell

Дитячий розвивальний застосунок Edugames "Розумники" від lifecell


lifecell пропонує своїм абонентам передплатити розвивальний контент застосунку Edugames «Розумники» від одного дня до 9 місяців. Після оформлення передплати трафік на користування застосунком не тарифікується.


Популярність інтерактивного навчання у світі стрімко зростає. Тож смартфони та планшети стали невід’ємною частиною повсякденного життя учнів і широко використовуються як інструменти для онлайн навчання. Діджитал-оператор lifecell теж дотримується світового тренду та пропонує передплату застосунку Edugames «Розумники» для дошкільнят і молодших школярів. Він містить понад 16 тис. різноманітних інтерактивних завдань із різних предметів.

Завдання, що пропонуються у застосунку, були розроблені за шкільною програмою для 1-4 класів і активно використовуються педагогами в навчанні. Наразі вже доступні завдання з математики та української мови. Вправи з предмету «Я досліджую світ» розроблюються і незабаром з’являться у застосунку. Всі завдання відповідають вимогам НУШ і схвалені МОН України до використання у початковій школі.


Абоненти lifecell можуть скористатися такими перевагами:

  • Доступні терміни передплати — 1 день, 1, 3 або 9 місяців;
  • Користування застосунком після передплати не тарифікується;
  • Можливість оплатити послугу з мобільного рахунку або банківською карткою.

Нові користувачі можуть безкоштовно протестувати застосунок протягом двох днів.

Для замовлення передплати треба відправити SMS з текстом «1» на номер 639 або скористатися USSD кодом - *639# або *639*1#.

Вартість користування застосунком на 1 день – 3 грн. Вартість передплати на 30 днів – 60 грн. При замовленні користування додатком на 90 днів, вартість складатиме 169 грн, а на 270 днів – 309 грн.

Детальніше про послугу читайте на сайті.


Коли

7 Червня - 1 Вересня, Точний час початку потребує уточнення в організатора.


Вік

5+


Посилання


Адреса

Кривий Ріг