Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Liko Education Online

Liko Education Online


Liko Education Online – новий освітній продукт Ліко-школи для всіх, хто оцінив переваги віддаленого навчання під час карантину і готовий самостійно отримувати знання дистанційно. 

У зв’язку з пандемію було доцільним рішенням запровадити новий формат навчання. Саме тому із вересня 2020 року ми ввели новітні тенденції проведення уроків. Педагоги Ліко-школи поставили перед собою мету: розробити дистанційні курси для здобуття загальної середньої освіти, які будуть забезпечувати учнів не лише якісним навчальним матеріалом, а й створювати середовище для практики, формування учбових компетенцій та плідних комунікацій.

У період карантину Liko Education Online надає можливість онлайн навчання для учнів шкіл України.

Звертатися за телефоном: (044) 492-31-24.

Сьогодні Liko Education Online це:

 • Доступ до персонального кабінету на платформі із інтерактивними відео-уроками з усіх дисциплін, а також розкладом, журналом оцінок та нагадування про проходження курсу та таймінг.
 • Зміст і структура дистанційних уроків розроблені фахівцями Ліко-школи з використанням сучасних методик навчання та  з урахуванням вікових психофізіологічних особливостей учнів початкових класів.
 • Простий і зрозумілий інтерфейс дозволить вашій дитині самостійно та  комфортно навчатись на платформі LEO
 • Онлайн-консультації з вчителями-предметниками усіх навчальних дисциплін – 1 раз на місяць,  (математика, українська та англійські мови - 2 рази), отримання результатів перевірки домашніх та практичних робіт з коментарями та висновками
 • Супровід куратора-класного керівника, який завжди на зв'язку і допоможе вирішити будь-яке питання.
 • Участь у позакласних заходах: тематичні дні, цікаві квести, всеукраїнські та міжнародні онлайн-олімпіади, подарунки до Нового року і Дня Народження.
 • За бажанням можна долучитися до благодійних проєктів ЛЕО та Ліко-школи, майстер-класів з кулінарії та рукоділля.  
 • Підтримка психолога, тьютора

 

Що може школа запропонувати дітям та їх люблячім батькам?

Широкий вибір пакетів для початкової, середньої та старшої школи: «Базовий», «Максимум», «ЛЕОЕкстрент», «Вільний слухач».

За необхідності можна обрати додатковий пакет, щоб поглибити знання із конкретного предмету: «Репетитор», «Математика», «Іноземні мови», «Додаткові онлайн-зустрічі», «Інтенсив», «STEM» (можливість  замовити  заняття  із восьми напрямків на вибір, що вивчаються в STEM-центрі Ліко-школи: програмування, розробка комп’ютерних ігор, медіа та відеоблогінг, робототехніка, Digital Art, конструювання та проєктування, 3D моделювання та друк, системне адміністрування та безпека), «Ліко-знайка».

Окрім навчання, є багато часу на позашкільні справи. Крім того, такий формат - чудова нагода привчати дитину до самоорганізації і відповідальності за виконання завдань.

У батьків також є Особистий кабінет, де вони можуть відслідковувати загальну активність дитини. Функціонал Особистого кабінету передбачає доступ до інформації про успіхи учня, кількість пропущених занять тощо.

 

Вже скоро літні канікули!

Мрієте, щоб Ваша дитина провела літні канікули з користю, вдосконалила англійську мову, аналітичне та логічне мислення, розширила знання про всесвіт, поринула у світ креативу та творчості, а також розвивала лідерські якості та навчилась успішно працювати в команді - щиро запрошуємо у наш літній ТАБІР-ОНЛАЙН!
Наші найкращі вчителі проведуть яскраві, веселі та пізнавальні уроки англійської мови, математики, біології та літератури, спільні руханки під час перерв, ексклюзивні майстер-класи та поділяться унікальними методиками скорочитання та ейдетики!

1-11 клас

Ми гарантуємо Вам якість освіти, а дітям - неймовірне задоволення і розвиток особистості!
Віримо, що кожна дитина - унікальна, і наша мета - допомогти розкрити її талант та яскраву особистість!

 • 1 зміна 28.06- 02.07
 • 2 зміна 05.07 - 09.07
 • 3 зміна 12.07 - 16.07

З детальною інформацією Ви можете ознайомитись на нашому сайті https://leo.org.ua/info/

Контактний телефон : 044 492 3124

До зустрічі у літньому таборі LEO!

Ціна – 1500 грн за зміну

Реєструйтесь за посиланням:  https://forms.office.com/r/DzAKmDipyy

Отже, дистанційне навчання займає все більшу роль у модернізації та вдосконаленні української освіти. Ми вклали багато сил та створили відповідну освітню платформу, яка допоможе кожному учню здобувати освіту з задоволенням і рішуче обрати свій життєвий шлях. Чекаємо на вас в Liko Education Online! 

Більше про LEO в короткому відео https://leo.org.ua/info/            


Вік

0+


Телефон

+380 (44) 492 31 24


Посилання


Адреса

Київ