Лунапарк "Одеса"

Лунапарк "Одеса"


Непередавані відчуття, щастя, іскристе в очах і радісні розповіді друзям - ось що ми, дорослі пам'ятаємо про відвідування луна-парку в дитинстві.

 

Саме такі почуття, що запам'ятовуються на все життя, Вашим дітям може подарувати Одеський лунапарк. Та й кожному дорослому відвідувачу, напевно, буде в радість покататися на знайомих з дитинства і абсолютно нових атракціонах і знову випробувати всі пережиті колись почуття.

На чому покататися?

Лунапарк облаштований за останнім словом техніки. Для малюків є електрокари, дитячі каруселі, веселі лабіринти та інші атракціони. Крім того, найменших діточок розважатимуть веселі клоуни, міми, барвисті персонажі з улюблених мультфільмів та інші веселі герої. Для дітей старшого віку і для їх батьків, представлені найцікавіші розваги, в парку є американські гірки, чиї лихі віражі змусять вас випробувати справжній викид адреналіну. Кімната страху дозволить полоскотати нерви, а всі інші атракціони, такі як Бомбер, дозволять перевірити власні сили, спритність, влучність і кмітливість. Справжньою пам'яткою парку, є колесо огляду Південна Пальміра, аналогів якому немає у всій Україні. Всі атракціони абсолютно безпечні і регулярно проходять тестові випробування.

Зручне розташування, додаткові розваги

Парк розташований неподалік від центру міста і що важливо, межує з морським берегом, відкриваючи чудовий вид. У парку можна знайти затишні кафетерії і ресторани, де можна відпочити від розваг і насолодитися чудовою і різноманітною кухнею, яка сподобатися дорослим і дітям. У сувенірних магазинах, можна придбати пам'ятні, приємні подарунки, що нагадують як про самому парку, так і про місто Одеса. Привітний персонал, зручні місця для паркування, відсутність суєти і тисняви, постійна наявність транспорту в будь-яку точку міста, все це зробить Ваше перебування в парку комфортним. Чарівна атмосфера веселощів, що панує в Лунапарк напевно захопити вас в свої обійми і день, проведений тут запам'ятатися назавжди не тільки дітям, а й дорослим.
Час роботи

Пн–Нд 10:30–23:00.


Квитки

от: 30 грн
до: 100 грн


Контакти

+380 (48) 700 99 19


Посилання


Адреса

Одеса
вул. Успенська, 1