Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Різдвяна Симфонія

Різдвяна Симфонія


Свята наближаються!


Оркестр "INSO-Львів" приготував для вас справжню святкову програму і відразу два подарунки - львівські прем'єри творів українських Метрів:

  • Симфонічна сюїта "Бог предвічний" Мирослава Скорика;
  • Симфонічна сюїта "Свята коляда" Івана Небесного.

Ідея – розписати мелодії відомих всім нам з дитинства колядок для великого симфонічного оркестру, створивши симбіоз фольклору і академічної традиції, - прийшла знаному українському письменнику, поету і видавцю - Івану Малковичу, з якою він звернувся до Мирослава Скорика та Івана Небесного.


Іван Малкович: «Як ревний колядник і щедрівник, віддавна мріяв, щоб наш постсовковий "новорічний" простір наповнювався духом Високого Українського Різдва. Щоб поряд з американською різдвяною музикою лунали симфонічні версії наших неймовірних за красою коляд. Я щасливий, що маестро Мирослав Скорик та Іван Небесний сприйняли мою ідею і створили дві розкішні Різдвяні симфонії - одну, сказати б, класичнішу, з широким "бетховенським" звучанням (в часи Бетховена в нас не було своєї держави, тож я мріяв, щоб маестро Скорик спробував бодай музично нас "одержавити"), а другу — легшу, прозорішу і доступнішу ширшому загалові. І все вдалося понад усякі сподівання! А перше виконання довірено чудовій симфонічній формації — оркестру «INSO-Львів».


Чекаємо вас на львівській прем’єрі цих творів! Подаруйте собі справжнє свято в ці чудові передріздвяні дні!


Вік

7+


Вартість

ВІд: 100 грн
До: 400 грн


Телефон

+38 032 235 81 36


Посилання


Адреса

Львiв
вул. Чайковського, 7