Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Рояль нАживо або Live Piano Concert

Рояль нАживо або Live Piano Concert


Ви маєте бажання опинитися у затишку, у радісному спокої, в колі друзів, з якими завжди приємно зустрітися? Саме це і станеться з вами на концерті, який присвячений саме вам, дорогі друзі!

 

20 лютого о 19:00 у Львівській національній філармонії.

В коло наших друзів буде запрошено митців XVII, XVIII, XIX і XX сторіччя. Ви відчуєте їх присутність. Вони сучасні й абсолютно реальні, як реальні наші думки, наші справжні емоції й почуття.

Для того, щоб вони завітали до нас, на сцену вийде: людина-рояль, піаніст-віртуоз, справжній митець, артист, композитор - Маестро RoyalMan Майк Кауфман-Портніков. Він грає свій світ і світ навколо. Завжди нАживо, завжди в єдиному ексклюзивному варіанті. Маестро подорожує на «машині часу», спілкується з Бахом, Чапліним, купою цікавих людей минулого і розповідає свої історії за роялем (що цікаво, не зупиняючи свою музику). У своєму ексклюзивному стилі джаз-театру. Це буде вінтаж-концерт, VintageJAZZ. Ви разом занурюєтеся в емоції: світлі, радісні, гумористичні, романтичні, ніжні, пристрасні.

Саме такий концерт буде. Віч-на-віч, прямо в серце і по секрету. Не вистава цього разу, просто політ емоцій. Цього разу буде багато пісень. Буде музика Чапліна та Еллінгтона, Баха і Моцарта. Звичайно в авторських обробках Маестро. І нові твори Майка Кауфмана-Портнікова. І презентація нового альбому, але по секрету.

Майк Кауфман-Портніков. Музикант і режисер, громадський діяч, лауреат численних міжнародних конкурсів і фестивалей. Рекордсмен України у напрямку «Мистецтво» (грав 12 годин поспіль лише гімн України у 72 варіаціях). Пишається родинними зв’язками з засновниками українського кінематографу: Міхаїлом Кауфманом і Дзигой Вертовим. Проводить дослідницьку роботу із визначення родинного коріння видатних українців. 
 


Вік

6+


Телефон

+38 032 235 81 36


Посилання


Адреса

Львiв
вул. Чайковського, 7