Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Вперше у Львові концерт B&B Project

Вперше у Львові концерт B&B Project


Вже 22 квітня неймовірні "B&B Project" вперше у Львові з сольною програмою та презентацією першого альбому!

 


"B&B Project" — український колектив, основною метою якого є популяризація народних інструментів — бандури та баяну. На даний момент кількість переглядів відео у YouTube та Facebook перевищує 20 мільйонів.

Думаєте, Metallica на бандурі – це неможливо? Приходьте на концерт та переконайтеся, що це не так! Гурт "B&B Project" – це колектив, який у новому світлі відображає традиційні народні інструменти – бандуру та баян. В українському суспільстві склалась думка, що ці інструменти зараз не надто популярні, і музиканти гурту взяли собі за мету – повернути їм популярність.

На концерті прозвучать зовсім нетипові композиції для народних інструментів: класика в сучасній обробці, саундтреки, кавери, авторська музика, дабстеп, рок, гранж, клубна музика, фанк та багато іншого. Гурт існує з 2015 року, за цей час побував із сольними концертами в багатьох містах України, зоні АТО, на різноманітних фестивалях, а також у багатьох країнах світу (Польща, Катар, Хорватія, Франція, Нідерланди). Їхні композиціі неодноразово потрапляли в чарти світових радіостанцій. Постійні експерименти та поєдання музичного матеріалу в сучасному світлі – це основний принцип музикантів.

 

Відвідавши концерт "B&B project" – ви назавжди зламаєте стереотипи щодо українських народних інструментів!Учасники гурту:

  • Бандуристка - Тетяна Мазур;
  • Баяніст - Сергій Шамрай;
  • Ударні - Костянтин Марко;
  • Електро-контрабас - Денис Стефанко.

 

Кількість квитків обмежена: https://gastroli.ua/events/bb-project-22-04-18


Вік

8+


Вартість

від: 150 грн
до: 350 грн


Посилання


Адреса

Львiв
вул. Чайковського, 7