Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Батл зайчиків і монстрів на #25BookForum

Батл зайчиків і монстрів на #25BookForum


Батл зайчиків і монстрів на #25BookForum - ігрова презентація книжок Івана Андрусяка «Зайчикова книжечка» і Олега Чаклуна «Монстри, що живуть у шафах»

 

Хто ви – зайчик чи монстр? Приходьте 22 вересня о 12:00 у Львівську обласну бібліотеку для дітей на справжній батл зайчиків і монстрів, на який перетвориться презентація нових книжок Івана Андрусяка «Зайчикова книжечка» і Олега Чаклуна «Монстри, що живуть у шафах». Готуйтеся до страшенно веселого дійства у формі ігор і змагання зайчиків і монстрів!

«Зайчикова книжечка»
«Зайчикова книжечка» — одна з найкращих книжок одного з найкращих сучасних українських поетів Івана Андрусяка. Віршовані казки призначені для читання дитині вголос та першого самостійного дитячого читання. Це трохи пустотливі, іноді задумливі, часто веселі, незрідка ніжні й неодмінно добрі історії, які Зайчик-тато розповідає своїм маленьким зайченятам, — а відтак з’ясовується, що всі ці пригоди трапилися з самим татом тоді, коли він був маленьким.

«Монстри, що живуть у шафах»
До нової книжки популярного сучасного українського дитячого письменника Олега Чаклуна увійшли казки про наші страхи, які ми зазвичай придумуємо собі самі — й самі їх лякаємося. Чаклун — справжній майстер у творенні яскравих, ефектних, коло¬ритних, близьких дитині «мультикових» образів. Його кумедні монстри Малюк, Забіяка, Хвалько, Незграба, а особливо — Хтось із темряви неодмінно полюбляться маленьким читачам. А ключовою особливістю цих казок є теплий ненав’язливий гумор, яким тонко просякнута вся оповідь. Письменник не насміхається зі страхів, якими так часто оповивають себе діти (та й дорослі також), а разом зі своїми читачами усміхається до цих страхів — і добра сила цієї усмішки така дієва, що легко перетворює монстрів на друзів.
 

Чекаємо з нетерпінням «зайчиків» і «монстрів» 22 вересня о 12:00 у Львівській обласній бібліотеці для дітей (м. Львів, вул. Винниченка, 9, читальний зал дошкільників, учнів 1-4 класів). 


Запрошуємо вас приходити в образі зайчиків або монстрів:) 
Вхід вільний.
На презентації книжки можна буде придбати за видавничими цінами.

Заходи у бібліотеці в рамках 25 Форуму видавців
Oleg Chaklun Іван Андрусяк

Подія у програмі #25BookForum - http://bookforum.ua/events/batl-zajchykiv-i-monstriv/


Вік

5–9


Вартість

Безкоштовно


Телефон

+380 (32) 235 87 46
+380 (32) 235 87 47 - Інтернет-центр
+380 (67) 654 39 19


Посилання


Адреса

Львiв
вулиця Володимира Винниченка, 1