Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Яйої Кусама: кімнати безкінечності

Яйої Кусама: кімнати безкінечності


Львівська обласна бібліотека для дітей запрошує усіх 16 серпня о 12:00 на мистецьку зустріч "Яйої Кусама: кімнати безкінечності" в рамках проекту "Музейний всесвіт" 

 

Запрошуємо усіх 16 серпня о 12.00 на мистецьку зустріч "Яйої Кусама: кімнати безкінечності" в рамках проекту "Музейний всесвіт" у співпраці з Львівська національна галерея мистецтв імені Б.Г. Возницького. Дивовижним світом японської художниці супроводжуватиме Zoriana Zhuk, лекторка-екскурсоводка Галереї.

Цікаво буде і дітям, і дорослим!

Сьогодні Яйої Кусама є улюбленицею натовпу та інстаграму, незважаючи на довгі години тривання її музейних та галерейних виставок. Вона досягла також і комерційного успіху – Кусама може похвалитися найвищими аукціонними цінами будь-якої живої жінки-художника. У 1960-х вона заснувала ТОВ «Модна компанія Кусама», де створила вбрання у горошок та інше.

У 2012 році вона співпрацювала з Марком Джейкобсом, тодішнім креативним директором Луї Віттона, в колекції «LOUIS
VUITTON × YAYOI KUSAMA», а також з Lacome (блиск для губ у 2013 році).

Яйої Кусама називає свої сітки у горошок «нескінченними мережами» і розглядає їх як провід до нескінченного і як форму знищення. Незважаючи на те, що художниці вже більше 80 років, вона продовжує працювати, переживаючи другий період золотого розквіту.

Народилася в 1929 році в м. Мацумото, префектурі Нагано.
З дитячих років малювала фантастичні картини з сітчастими візерунками і візерунками в горошок. У 1957 році сама вирушила до Америки, де домоглася визнання як художниці-авангардистки. У 1973 році перемістилася в Токіо.
Її перша персональна виставка відбулася 1993 року в павільйоні Японії на Венеціанській бієнале як представниці Японії. Упродовж 1998-1999 років в Нью-Йоркському музеї сучасного мистецтва та в інших музеях пройшли ретроспективні виставки її творчості.
У 2009 році художниця почала працювати над серією «Моя вічна
душа». У 2011 році пройшли ретроспективні виставки її творчості в Галереї Тейт Модерн, в Центрі Помпіду та ін. У 2016 році нагороджена Орденом культури.

Будьте в курсі найкращого, Не пропустіть!


Вік

0+


Вартість

Безкоштовно


Телефон

+38 (067) 654-39-19
+38 (032) 235-87-46


Посилання


Адреса

Львiв
вулиця В. Винниченка, 1

Як дістатися?

м.Львів, вул.В.Винниченка, 1