Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Найсмішніші книжки #25BookForum: "Зюзя" і "Пташка Пін"

Найсмішніші книжки #25BookForum: "Зюзя" і "Пташка Пін"


25 Book Forum, видавництво «Фонтан казок» і Львівська обласна бібліотека для дітей запрошують вас 23 вересня о 15:00 на ігрову презентацію НАЙСМІШНІШИХ книжок #25BookForum – «Зюзя» Сергія Куцана і «Пташка Пін на прізвисько Гвін» Сергія Товстенка

 

Це буде незвичайна і дуже весела презентація у форматі ігор з пацюками і пінгвінами, головними героями цих двох найсмішніших книжок. Приходьте веселитися і гратися у захоплюючі ігри! Письменники обіцяють вас здивувати!

Адреса бібліотеки: м. Львів, вул. Винниченка,1, читальний зал учнів 5-9 класів
Вхід вільний
 

Сергій Куцан (Sergiy Kutsan) «Зюзя»
На день народження бабуся зробила Олесі несподіваний подарунок — унікального пацюка, вирощеного в секретній експериментальній лабораторії. І відтоді життя родини пішло шкереберть: безсонні ночі й насичені карколомними пригодами та битим посудом дні. А потім шкереберть пішло життя цілого будинку. А далі, можливо, й усього міста…
Неймовірно смішна повість Сергія Куцана «Зюзя» — переможець конкурсу «Напишіть про мене книжку!», оголошеного видавництвом «Фонтан казок» з метою простимулювати українських письменників до створення книжок, у героях яких сучасні українські підлітки зможуть упізнати себе.

Сергій Товстенко (Sergiy Tovstenko) «Пташка Пін на прізвисько Гвін»
Пінгвіненя Пін на прізвисько Гвін і його друг тюленя Тюкало — неабиякі вигадники й добрі розбишаки, які постійно втрапляють у цікавущі пригоди й при цьому винаходять чимало корисних речей для всього Пінгвінячого містечка.
Повість-казка Сергія Товстенка «Пташка Пін на прі¬звисько Гвін» — переможець конкурсу «Напишіть про мене книжку!» в номінації «Добрі пригоди».

Фонтан казок на 25 Book Forum у Львові


Вік

0+


Вартість

Безкоштовно


Телефон

+380 (32) 235 87 46
+380 (32) 235 87 47 - Інтернет-центр
+380 (67) 654 39 19


Посилання


Адреса

Львiв
вулиця Володимира Винниченка, 1