Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Олег Чаклун презентує книжку "Мікробот і Той, кого нема"

Олег Чаклун презентує книжку "Мікробот і Той, кого нема"


Фанати Мікробота, гайда на зустріч з письменником Олегом Чаклуном у Львові під час #25BookForum!

 

Нарешті-нарешті-нарешті побачила світ четверта частина пригод маленького робота Мікробота - "Мікробот і Той, кого нема" і Oleg Chaklun презентує її вам 20 вересня о 17:00 у читальному залі дошкільників, учнів 1-4 класів Львівської обласної бібліотеки для дітей (вул. Винниченка, 1). Ви зможете поспілкуватися з автором, сфотографуватися в образі Мікробота та інших героїв книжок, отримати гарний настрій і заповітний автограф! І нарешті-нарешті-нарешті дізнатися, що ж чекає Мікробота та його друзів у четвертій частині.

Дуже на вас чекаємо - буде суперкруто! 
Вхід вільний


Зацікавимо вас анотацією до книжки:

Четверта книжка пригод маленького робота Мікробота — справжнього супергероя сучасних українських дітей. Цього разу нас чекають карколомні мандрівки в часі: від дня створення Робопланети до… кількох митей перед тим, як вона має загинути. Чи вистачить цих кількох митей Мікроботу і його друзям, роботам Веселки, для того, щоб урятувати рідну планету? Яку роль у всьому цьому відіграє Той, кого нема — і навіщо його нема, і як він є?
Надсучасні технології, суперможливості, дива техніки органічно поєднуються в новій книжці найтаємничішого сучасного українського дитячого письменника Олега Чаклуна з живими традиціями доброї казки.

Фонтан казок на 25 Book Forum у Львові


Вік

7+


Вартість

Безкоштовно


Телефон

+380 (32) 235 87 46
+380 (32) 235 87 47 - Інтернет-центр
+380 (67) 654 39 19


Посилання


Адреса

Львiв
вулиця Володимира Винниченка, 1