Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Радіодиктант національної єдностіОб'єднуймось у мові і грамотності!

 

9 листопада, цього вівторка, тобто ЗАВТРА, до Дня української писемності та мови, вже традиційно - пишемо Радіодиктант Національної Єдності!

На жаль, ми знову (сподіваємось, це не стане традицією) не можемо запрошувати читачів приєднатись до нас у нашій бібліотеці, але запрошуємо долучатись онлайн, - будемо об'єднані спільний диктантом ментально та віртуально, що б це не означало!

Ось покликання на радіодиктантську зустріч із нами у Zoom - вмикайте радіо та пишіть із Леотекою у зумі.

Цього разу текст для диктанту написав відомий письменник Юрій Андрухович, він же й читатиме. Між іншим, Андруховича як автора тексту обрали самі читачі із кількох кандидатур, запропонованих Суспільним. Науковою консультанткою проєкту стала докторка філологічних наук, професорка Лариса Масенко.

Спецпроєкт, організований Суспільним спеціально до події, стартуватиме в студії UA: Перший, а також в ефірі Українське радіо та Радіо Культура о 10:00, ведучі в студії розкажуть історію диктанту й дадуть змогу всім охочим підготуватися до написання. Сам же радіодиктант почнеться о 10:30.

Також диктант транслюватимуть на регіональних суспільних мовниках, ютуб-каналі «UA: Перший» та на фейсбук-сторінках Суспільного мовлення, телеканалу «UA: Перший» і регіональних філій Суспільного. Традиційно радіодиктант звучатиме по всій країні на хвилях «Українського радіо» та радіо «Культура»

Час для надсилання готового тексту — астрономічна доба. Текст диктанту оприлюднять на сайті UA: Українське радіо 11 листопада об 11:00.

Роботи прийматимуть онлайн та офлайн. Паперового листа потрібно надіслати за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 26, 01001. Важливо, щоб гриф дати надсилання був не пізніше ніж 10 листопада. Онлайн свою роботу можна надіслати на скриньку rd@ukr.radio. Після оприлюднення диктанту електронні листи не прийматимуть.

Для зручності організатори підготували електронну форму для отримання робіт, щоб можна було надіслати диктант за допомогою будь-якого гаджета. Її оприлюднять на сайті ukr.radio 9 листопада.

Усі надіслані роботи перевірить спеціальна фахова комісія. Роботи, написані без помилок, отримають подарунки від партнерів проєкту. Результати оголосять упродовж 1–2 місяців залежно від кількості отриманих листів.


Вік

0+


Телефон

+380 (32) 235 87 46
+380 (32) 235 87 47 - Інтернет-центр
+380 (67) 654 39 19


Посилання


Адреса

Львiв
вулиця Володимира Винниченка, 1