Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Інклюзивна бейбі-вистава "Як нотки пісеньку складали" ПРЕМ'ЄРА

Інклюзивна бейбі-вистава "Як нотки пісеньку складали" ПРЕМ'ЄРА


Вистава запрошує дітей та батьків зануритися у казковий світ звуків та кольорів!


Тут живуть мама Ключ Соль та її дітки - різнокольорові нотки. Кожна нотка має свою особисту пісеньку і окрему барву. Поки що вони міцно сплять, та ось мама починає їх будити й знайомити з глядачами - аби світ наповнився чарівними мелодіями і став барвистим. Та ноткам потрібно допомогти - дитячими співами, танцями та іграми!

А що ж буде, якщо котрась нотка загубиться і її пісенька залишиться непочутою? Чи вийде тоді скласти Пісеньку і досягнути Гармонії? Відповідь на це питання будуть шукати глядачі та персонажі разом, граючи в ігри та складаючи докупи звукову та кольорову мозаїку.

Вистава має інклюзивний характер — вона реалізовує принципи доступного та відкритого театру і розрахована на участь дітей із синдромом Дауна.
Створення на сцені повноцінного інклюзивного простору відбувається під кураторством професійного психолога. Усі актори, задіяні у постановці, отримали відповідні консультації.

Що передбачає інклюзивний характер вистави:

  • До участі у виставі запрошуються усі діти, зокрема із синдромом Дауна.
  • Рівноцінне трактування усіх дітей-учасників.
  • Актори пройшли тренінг і мають навички спілкування з усіма дітьми.
  • Вистава створена з урахуванням особливостей сприйняття довкілля дітьми із синдромом Дауна.

Нагадаємо, що діти-немовлята із синдромом Дауна мають свої особливості, однак загалом вони поводять себе точнісінько як і усі діти. Дітей із синдромом Дауна часто трактують як таких, що мають великі фізичні чи психічні вади та сильно відрізняються від решти дітей. Відповідно, вони опиняються у вимушеній соціальній ізоляції. Однак, насправді для цього підстав немає - наукові дані свідчать, що розповсюджені негативні уявлення про людей із синдромом Дауна - це міфи та стереотипи.

Драматургиня – Ірина Гарець
Режисер – Михайло Урицький
Художниця – Єлизавета Селицька
Композитор – Тимур Полянський

Для дітей віком від 0 до 3х років! Реєстрація за посиланням.
 


Вік

0–3


Посилання


Адреса

Львiв
пл. Данила Галицького, 1