Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Коляди. Дитячий духовий оркестр

Коляди. Дитячий духовий оркестр


Концерт, який принесе тепло і радість у наші серця!

 

Чарівні мелодії, знайомі з дитинства. Дітлахи, які бігають від хати до хати, приносячи радісну звістку. Веселощі, пампухи, узвар, кутя і колядки! Надзвичайно зворушливий концерт чекає на відвідувачів Львівського органного залу. Дитячий духовий оркестр виконає відомі коляди, які ви точно будете підспівувати.

Різдвяний настрій, який робить нас усіх трохи добрішими і щасливішими. Святкова атмосфера, яка змушує забути про всі негаразди і сповна насолодитись духом Різдва.

Духовий оркестр “Веселі музиканти”
Диригент - Богдан Мацевко

Звенигородський дитячий духовий оркестр “Веселі музиканти” сформований з учнів молодших і старших класів Пікуловицького навчально-виховного комплексу. З оркестром виступає хореографічний гурток мажореток “The best”. Викладач і керівник оркестру - викладач вищої категорії Богдан Мацевко. Дитячий духовий оркестр виступав на конкурсах та фестивалях в Україні (Київ, Тернопіль, Львів) та Польщі (Тарновські Гури, Вжешня, Домініковіце, Гожув Вєлькополький, Суховоля, Бихави, Пулави). У 2016 р. оркестр здобув третє місце на фестивалі духових оркестрів у м. Тарновські Гури (Польща), брав участь у фестивалі “Королівський Лев” (м. Львів).

Квитки можна придбати:


Вік

7+


Вартість

Від: 80 грн
До: 200 грн


Телефон

+380 (98) 871 01 80


Посилання


Адреса

Львiв
вулиця Степана Бандери, 8