Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Симфонія світла

Симфонія світла


Неймовірне поєднання візуального мистецтва з музикою

 

Лінії, які малює мелодія. Форми, які пульсують з ритмом. Колір, що розкриває гармонію. Орган, віолончель і сопрано – дивовижні тембри зачарують ваш слух, а відео-шоу захопить ваш погляд. Адже крім прекрасної музики, Органний зал наповнять візуальні образи, яскраві візерунки та загадкові анімації. Все це складає вибухове враження. Відчуйте симфонію світла!

Ярослав Мигаль – львівський віолончеліст, засновник камерно-симфонічного оркестру Leopolis та однойменного тріо. Активно концертує як соліст та учасник камерних ансамблів. Виступав у найпрестижніших залах Європи з видатними солістами та диригентами.

Наталія Дитюк – Заслужена артистка України. Співпрацює з Академічним симфонічним оркестром Львівської філармонії, Академічним камерним оркестром “Віртуози Львова” та симфонічними оркестрами України. Учасниця багатьох фестивалів. Гастролює Україною та Європою.

Олена Мацелюх – українська органістка, яка виступає зі сольними речиталями та гастролює з концертами по цілій Україні. За останні роки Олена Мацелюх по декілька разів гастролювала у Швейцарії, Німеччині, Франції, Іспанії та Данії. Вона постійна учасниця багатьох органних фестивалів.

Квитки можна придбати:


Вік

7+


Вартість

Від: 80 грн
До: 200 грн


Телефон

+380 (98) 871 01 80


Посилання


Адреса

Львiв
вулиця Степана Бандери, 8