Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Денний зимовий табір для дітей від 6-ти років

Денний зимовий табір для дітей від 6-ти років


Ось і розпочинаються зимові канікули! А Ви вже думали чим Ваша дитина займатиметься в цей час? Якщо ще ні, то можемо порадити варіант - зимовий табір у "Зебрі"!


Цікаве поєднання творчого розвитку дітей з екскурсійними поїздками та активним відпочинком у зимовому парку. Різнопланові заняття та відвідування спортивних закладів додадуть цікавості кожному з днів.

Ваша дитина розважиться, знайде нових друзів і відпочине, а головне - матиме можливість дізнатися багато корисного та цікавого.

Кожний день буде починатися із ранкового чаєпиття за настільними іграми, а потім до обіду проходитимуть стаціонарні заняття, а після обіду - цікавий екскурсійно-прогулянково-спортивний маршрут. 

На першому тижні дітки активно займатимуться підготовкою до Різдва. На діток чекають тематичні майстер-класи з творчості та кулінарії (діти навчаться готувати та принесуть до рідного домашнього столу свою справжню кутю), майстерня пряників "Юрашки" допоможе зробити свого власного Пряника.

І це все буде робитися під веселий спів колядок. Найактивніші колядники, звісно, отримають невеличкі призи.

Другий і третій тижні у "Зебрі" пройдуть в активних розвагах: діти завітають на прем’єру до кінопалацу, навідаються до Майстерні карамелі, проведуть змагання з боулінгу. 

Все це - в чергуванні з активними катаннями на санчатах та спокійними майстер-класами з творчості Сумувати не доведеться, це точно!

Попередня реєстрація обов’язкова.

У вартість кожного дня входить оголошена програма, повноцінне обіднє харчування у ресторані «Динамо Блюз», фрукти, пиття.


Тривалість кожного табірного дня - з 9:00 до 18:00.


Реєстрація за телефоном: +38 (067) 749-15-95 або пишіть у приват Надія Метелиця.


Вік

6–10


Вартість

1 робочий день: 250 грн
5 робочих днів: 1150 грн
10 робочих днів: 2200 грн
15 робочих днів: 3150 грн


Телефон

+38 (067) 749 15 95


Посилання


Адреса

Львiв