Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Практичний, авторський тренінг з арт-терапії для жінок

Практичний, авторський тренінг з арт-терапії для жінок


Навчальний центр "Зебра" запрошує матусь на авторський тренінг Олени Барбул з арт-терапії для жінок.

 

Арт-терапія - це прості творчі методики, які засновані на різних видах творчості, що направлені на гармонізацію, оновлення та зцілення вашого психо-емоційного та фізичного здоров’я. Тренінг з арт-терапії - це чудова можливість за короткий проміжок часу отримати позитивний результат за допомогою природних та м'яких інструментів.

Він був створений спеціально для жінок, включає практику релаксації та декілька видів арт-терапії. На заняття Ви будете малювати, працювати з метафоричними картами та глиною, спілкуватись.

Глина - це особливий матеріал в роботі арт-терапевта, вона має цілющі якості і є природним сорбентом, робота з глиною глибоко заспокоює, допомагає трансформувати негативні емоції та переживання, наповнює спокоєм.

Цей тренінг може допомогти вам:

  • ментально відпочити, 

  • приділити увагу своєму внутрішньому стану,

  • звільнитись від небажаних переживань пов’язаних з минулим, 

  • побачити інші сторони ситуації яка вас турбує,

  • трансформувати образу, гнів, втому та інші обтяжуючі вас почуття та емоції, на легкість та прощення, звільнивши таким чином місце для нових подій та щастя в вашому житті.

"Запрошую вас, дорогі жінки, на мій тренінг, будемо разом сіяти насіння добра, любові та радості у нашому житті. Якщо людина змінює себе з середини, зміни ззовні неодмінно відбуваються" – каже Олена Барбул, арт-терапевт, сертифікований тренер, ведуча тренінгових та розвиваючих програм з арт-терапії, психолог, член Східноукраїнської асоціації арт-терапії, інструктор медитації та йоги, хендмейдер, художниця.

 

  • Тривалість – 2 години. 

  • Вартість 300 грн.


Вік

Батькам


Вартість

Вартість: 300 грн


Телефон

+38 (067) 749 15 95


Посилання


Адреса

Львiв