Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Тренінги особистісного росту "Я – підліток і це круто!"

Тренінги особистісного росту "Я – підліток і це круто!"


Навчальний центр "Зебра" запрошує підлітків на щотижневі тренінги особистісного росту.

 

"Бути підлітком не просто круто, це неймовірно!". Проте, це зовсім не просто… Адже цей вік зазвичай вважається важким періодом життя. 

Зміни в характері, формування власного "Я", нові захоплення, нові знайомства, бажання щодня відкривати для себе щось нове, незвичне… Це час пошуків себе та саморозвитку. Це час коли в тебе міняється світогляд, інтереси, формується особиста думка і погляд на ті чи інші речі. Це час для божевільних і водночас захоплюючих пригод! 

Але це і найкращий період життя, якого ніколи не повернути. І якраз цей вік важливо прожити правильно, сформувати себе, відкрити в собі свою унікальність і особливість.

Просто бути собою... і прожити це життя правильно та гідно!

У програмі тренінгу буде розкрито 5 основних тем:

 • 101 запитання. Цікава психологія для підлітків. Вивчаємо себе, вчимося розуміти інших.

  • Що ж таке "психологія" і для чого вона потрібна?

 • Цінність життя. Цінності у житті.

  • Як всім відомо, цінності – це певний набір життєвих потреб і прагнень людини, тобто те, що вона в цьому житті цінує. Що для Вас найважливіше в житті? У чому ж полягають Ваші життєві цінності? На занятті підлітки створять колаж власних життєвих цінностей.

 • Ефективне спілкування — це насамперед уміння слухати і говорити, використовуючи вербальні та невербальні засоби.

  • Цей психологічний тренінг дасть можливість сформувати корисні звички у спілкуванні з однолітками, виробити власні правила спілкування. Навчитися передбачати реакцію співрозмовника, уникати непорозумінь при спілкуванні, розрізняти різні стилі спілкування та обирати залежно від особливостей співрозмовника найкращі форми спілкування.

 • Конфлікти. Які вони бувають і як їх вирішувати. 

  • Конфлікти – це норма життя. Конфлікти і конфліктні ситуації – чи можливе наше життя без них? У підлітковому середовищі труднощі, невдачі, кризи, неприємні ситуації та зокрема, конфліктні ситуації, неминучі. І проблема не в тому, як часто вони виникають, а в тому, якими шляхами розв`язуються, з якими почуттями виходять із ситуації, що створилася, всі сторони конфлікту. Під час тренінгу тренінг з дітьми знайде відповіді на багато запитань!

 • Слова та мова тіла. Кожен рух має значення.

  • Мова тіла: як навчитися розуміти її?

Графік занять - щонеділі.

Години занять: 11:00-13:00.

Кількість учасників: до 10-ти.

Тренер Мар'яна Олексів.


Вік

11–14


Вартість

Вартість блоку лекцій: 1400 грн


Телефон

+38 (067) 749 15 95


Посилання


Адреса

Львiв