Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Історія про любов "Сонячний Промінь"Перлина театру маріонеток, яка відразу закохає своєю щирістю. Історія про головне і чисте почуття - про любов!

 

Пропонуємо поринути в зворушливу історію однієї зустрічі. На темне і величезне горище, куди заносяться непотрібні речі, потрапляють порцелянова лялька балерина і самотнє біле мишеня. Втомлені від самотності і переслідувань наші герої знаходять один одного і єдине, чого їм не вистачає - це маленького сонячного промінчика. Мишеня, як відважний друг відправляється на пошуки заповітного проміня, але в кожної історії про кохання є місце і тривозі і небезпекам.

Особливу атмосферу створює музичне оформлення, яке точно відповідає мініатюрним декораціям і лялькам створеним для цієї вистави талановитою художницею Кірою Бова.

Сімейна вистава для дітей і дорослих, до якої неможливо залишитися байдужим. Історія про кохання зі щасливим кінцем лялькової вистави.

Вистава присвячується Заслуженому Артистові України Володимиру Горбунову!

Режисер - Валерій ДЗЕХ
удожник - Кіра БОВА
Коли

27 Березня, 14:00–15:00.


Вік

5+


Вартість

Дитячий квиток: 150 грн (УВАГА!!! Квитки можна придбати дитині починаючи з 3-х річного віку! Діти молодше на виставу не допускаються.)
Дорослий квиток: 150 грн (УВАГА!!! Квитки можна придбати дитині починаючи з 3-х річного віку! Діти молодше на виставу не допускаються.)


Телефон

+38 (50) 144 63 97


Посилання


Адреса

Харків
вул. Манізера, 3 - Мала Сцена - Будинок Актора

Як дістатися?

Станція метро "Пушкінська" (до низу по вулиці Пушкінска)

Станція метро "Архитектора Бекетова" (до верху по вулиці Пушкінска)