Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Крутий віраж

Крутий віраж


Гірськолижний проект з навчання та початкових кроків у лижному спорті для дітей від 0 до 99 роківСтворений для сімей з дітьми будь-якого віку та їх батьків. Малюки від 2-х років у супроводі батьків будуть займатись разом з інструкторами на горі до обіду. У післяобідній час батьки зможуть самостійно позайматись, а малюків можна буде залишити із досвідченими педагогами на базі. Діти від 5-ти років можуть займатись самостійно з інструкторами по мірі своїх сил, до та після обіду. Батьки, що не вміють кататись теж мають змогу навчатись. А ті, хто вже стоїть на лижах, зможуть підвищити свою майстерність із досвідченими інструкторами.

Щовечора на учасників чекатиме перегляд мотиваційних фільмів з коментарями інструкторів за день, а також весела програма із настільними іграми, конкурсами та артом.

У вартість кемпу входить:

  • 3-х разове харчування;
  • проживання;
  • робота інструкторів; 
  • розважальна вечірня програма.


Абонементи на витяги, проїзд та трансфер до рц Янтри оплачується окремо і не входить у загальну вартість. Спорядження учасники забезпечують самостійно: лижі, черевики, лижні палки, лижні костюми та обов'язково ШОЛОМИ.

Організатори:

  1. Юлі Федорова - організатор кемпів Рц Мацьопа вже близько 4-х років, педагог раннього розвитку, активна мама 3-х дітей.
  2. Інна Шмитько - весела, активна мама, педагог, інструктор, організатор в одному обличчі. Сама вчилась кататись поруч зі своїм сином.

 


Вік

0+


Телефон

+380 (67) 312 72 40 Інна


Посилання


Адреса

Закарпатська область