Благодійний проєкт "Дитинство в безпеці"

Благодійний проєкт "Дитинство в безпеці"


До Дня захисту дітей-2024 мережа дитячих магазинів "Антошка" разом з БФ savED реалізує благодійний проєкт "Дитинство в безпеці".

Мережа дитячих магазинів "Антошка" стартує збір на облаштування укриттів у дитячих садочках України. Зібрані кошти компанія передасть savED – благодійному фонду, що займається відновленням доступу до освіти, облаштуванням комфортних і безпечних укриттів у школах та дитячих садочках.

Ціль амбітна – дообладнати як мінімум пʼять укриттів, зокрема у двох дитячих садочках Одеси, двох – у Миколаєві та одного – в Кривому Розі. На це "Антошка" та savED збирають 675 тисяч гривень. Зібрані кошти дозволять придбати "набори безпеки", зокрема меблі, лампочки, ліхтарики, кулери, а також різноманітні книжки, розвивальні ігри та іграшки. Завдяки цьому діти зможуть проводити час в укриттях комфортно та цікаво, не відчуваючи стресу й страху.


Щоб долучитися до збору, "Антошка" закликає своїх клієнтів купувати товари, виділені на полицях яскравими воблерами – відсоток від їх продажу буде перераховано на рахунок savED. Наразі до збору коштів на дооблаштування дитячих бомбосховищ долучилося близько 50 постачальників компанії.


Благодійний проєкт від "Антошки", присвячений створенню безпечного простору для маленьких українців, триватиме з 30 травня по 30 серпня. Його амбасадоркою стане відома українська співачка і мама трьох дітей Світлана Тарабарова.

Запрошуємо долучитися до акції та зробити свій внесок на дооблаштування дитячих укриттів. Кожен внесок є важливим.

Двіжуймо за своїх дітей разом!


Коли

30 Травня - 30 Серпня, Точний час початку потребує уточнення в організатора.


Вік

0+


Телефон

+380 (800) 306-063


Посилання


Адреса

Одеса