Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Доповнена реальність в Антошка - LUMIGO

Доповнена реальність в Антошка - LUMIGO


Новий рік та Різдво – подарунки дітям – магазини "Антошка"

Цей логічний ланцюжок знайомий кожному, і кожного грудня вже 25 років магазини "Антошка" зустрічають клієнтів усім різноманіттям світу іграшок.

У 2021 році винятків не буде: ТОП 100 бажаних іграшок, включаючи суперновинку Magic Mixies Magic Cauldron Crystal (ексклюзивно в мережі "Антошка") чекають на батьків у магазинах.

Але сюрпризи на цьому лише починаються:

Вперше у дитячому рітейлі України створено мобільний додаток LUMIGO (ЛюміГоу) з AR (доповненою реальністю).

Герої "Антошка", люмери – частинки світла, чарівні істоти, які оживають там, де радіють діти та звучить дитячий сміх – змогли ожити у мобільному додатку. Веселі різнокольорові люмери ховаються в магазинах "Антошка", а діти їх знаходять та ловлять, "закидаючи" сніжками.

За повну колекцію люмерів можна отримати вже не віртуальний, а реальний приз від "Антошка". А якщо повну колекцію спіймати в магазинах не вдалося, то картки можна купити або отримати в подарунок за покупку іграшок.

Спійманий люмер може подарувати знижку на іграшки удачливому гравцю. А поки діти повністю захоплені ловом люмерів – їхні батьки можуть спокійно та обдумано вибрати усі необхідні подарунки. Адже Дід Мороз має принести сюрприз: а як його обрати, якщо не відволікти дитину? LUMIGO від Антошка на допомогу!

А вже вдома можна битися з друзями в люмібол (волейбол, але "люмі"), відправивши з додатку в месенджер посилання на гру.

Казка на ім'я "Антошка" чекає на вас! Подробиці на https://antoshka.ua/lumigo-2021
Вік

4+


Телефон

+380 (800) 306-063


Посилання


Адреса

Харків

Як дістатися?

Адреси магазинів "Антошка" в Харкові: https://antoshka.ua/shops