Курс "Людина. Світ. Наука."

Курс "Людина. Світ. Наука."


Маємо курс для фанатів науки. Тут можна паралельно вивчати фізику, хімію, астрономію, інженерію, біологію, географію, історію та навіть риторику.


Ти одночасно розбиратимешся в чорних дірах, електромобілях, причинах глобального потепління і секретах класних виступів інфлюенсерів. Уявляєш, як це круто?

Навчання відбувається офлайн і онлайн. Щотижня матимеш 2 заняття, де 1 заняття = 2 уроки по 45 хвилин, а 1 урок = 1 дисципліна. Скажімо, одного дня це будуть хімія та біологія, а іншого — дивовижна астрономія і зовсім не нудна (без конспектів на 30 сторінок!) фізика. Викладають у «Футурум» справжнісінькі науковці в білих халатах і рукавичках, які багацько знають і обожнюють цим ділитися!

Протягом місяця ти відвідаєш 16 таких інтерактивних уроків — усі вони суперпрактичні, веселі та цікаві.
З «Футурум» ти впевнишся, що наука — це не про довгі параграфи в підручниках, а про експерименти (іноді навіть вибухові) та феєричні обговорення (на тебе чекає науковий спікінг-клаб)!

Гайда реєструватися на сайті: https://futurum.man.gov.ua/human-science/?fbclid=IwAR1Xp72MjJClobtDorfWMiXsxOMxqFL0ahIEZ2f0Vyj8CwIs1d8mfT5aEq4


Коли

27–30 Вересня, Точний час початку потребує уточнення в організатора.


Вік

6–12


Вартість

Вартість онлайн: Безкоштовно


Телефон

044 481 3221


Посилання


Адреса

Кривий Ріг
онлайн