Міський Будинок Культури

Міський Будинок Культури


Міський Будинок Культури

 

"Міський Будинок Культури" - комунальний заклад клубного типу, який впродовж 60 років впевнено тримає позицію лідера з  - поміж чисельних культурно – просвітницьких закладів поліського краю. Його історія – це історія кількох поколінь талановитих, завзятих, творчих людей, які сприяють розширенню і збагаченню культурного простору нашого міста, сіють розумне, добре, вічне.

На базі Будинку культури функціонує 16 творчих колективів, серед яких 8 мають звання «народний», 1 - “заслужений” і 5 - «зразковий». Усі вони місцеві легенди, які є постійними учасниками практично усіх загальноміських та обласних заходів, дипломантами багатьох всеукраїнських, міжнародних фестивалів та конкурсів. А ще вони постійно дарують глядачу свою творчість, даючи звітні концерти. Також в МБК діє народна студія декоративно-ужиткового мистецтва та народна фотостудія «Простір Фото».

МБК йде у ногу з часом та інноваціями, тому на базі закладу діє мультимедійна лабораторія «MediaLab». «MediaLab» – це культурно-освітня платформа, яка створена з метою використання сучасних мультимедійних, комп’ютерних та інших технологій для навчання, розвитку, розваг людей різних вікових категорій. 

В рамках діяльності медіалабораторіі будуть представлені:

  • студія відеоблогерів

  • майстер-класи від умільців народної студії декоративно-ужиткового мистецтва МБК

  • уроки англійської мови для літніх людей з використанням мультимедійних технологій

  • уроки по фото «Від А до Я» для людей різних вікових категорій

  • майстер-класи по створенню відеокліпів

  • «Медіалаб ком’юніті», як майданчик для кіно та відео виробництва

Міський Будинок Культури є універсальним закладом, зручним для проведенням заходів різних типів – концертів, виставок, презентацій, майстер-класів, модних показів та багато іншого. На сцені вже виступало чимало відомих зірок, серед яких можемо згадати гурти «Антитіла», «Один в каное», «Rapsodie», «Volosi», співачок Світлану Тарабарову та Ніну Матвієнко, бандуриста-віртуоза Валентина Лисенко, театр-студію імпровізації «Чорний квадрат» та ін. А розкішна і простора Виставкова зала мала честь розмістити десятки цікавих експозицій, провести чимало акустичних концертів та зустріти багатьох цікавих гостей.

 
Час роботи

Пн–Пт 10:00–18:00.


Контакти

+38 (0362) 43-93-38
kzmbk60@ukr.net


Посилання


Адреса

Рівне
вул. Соборна, 3д