Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Зимовий екотабір Mr.Sanders в Карпатах

Зимовий екотабір Mr.Sanders в Карпатах


Зимовий екотабір Mr.Sanders в Карпатах

Щоденне тренування на гірських лижах, катання на санчатах, квести та творчі майстер-класи, вечори у теплому колі друзів біля каміну! Все це у мальовничих Карпатах цієї зими разом з табором Mr.Sanders. Проживання в еко-садибі у с. Яблуниця, а щоденні тренування у Буковелі та на горі Коза.

Вартість: 19 600 грн.

Вартість включає подорож на потязі Київ-Ворохта-Київ у вагонах купе, щоденний трансфер до Буковеля та назад, 4-х разове харчування стравами української кухні, забезпечення гірськолижним спорядженням та скі пасами. А також щоденне тренування від професійних тренерів та насичене дозвілля.

 

Умови бронювання: заповнена анкета https://mr-sanders.com/winter та передплата у розмірі 50% від вартості табору до 5 грудня 2021 року. У випадку форс-мажорних обставин кошти будуть повернуті.

 

Вік: від 8 до 15 років

Тривалість: 9 днів (виїзд з Києва 20 грудня, повернення у Київ 29 грудня), 7 ночей

Зміна: 20.12.2021 – 29.12.2021

Програма

  • сніданок, ранкова руханка
  • тренування на лижах у Буковелі та на горі Коза
  • відпочинок та снекі на горі
  • обід
  • відпочинок
  • прогулянки, майстер-класи, квести та катання на санчатах
  • вечеря
  • настільні ігри та чаювання біля каміну

Безпека

Екосадиба має власну огороджену територію. Тренування проводять досвідчені інструктори. Групи формуються за рівнем навичок, за кожною групою закріплений тренер.

Додатково батькам будуть запропоновано страхування на випадок травмування.

На території комплексів Буковель і Коза є медпункти. Табір оснащений власною аптечкою. У наявності завжди є черговий транспорт для оперативного транспортування до лікарні в екстрених випадках.

У таборі є антисептики та дотримується соціальна дистанція. Тренерський склад повністю вакцинований і має сертифікати про вакцинацію. Персонал гірськолижних комплексів також вакцинований.

Проживання

Проживання в мальовничому селі Яблуниця поруч із гірськолижним комплексом Коза. Розміщення в комфортних 2-х та 3-х місних номерах в екосадибі у с.Яблуниця. Туалет та душ загального користування. Тепле та затишне місце, є камін та власна територія.

Тренування на гірських лижах у Буковелі.

Харчування

Домашня смачна українська кухня

Контакти для отримання додаткової інформації


Вік

8–15


Посилання


Адреса

Івано-Франківська область
Яблуниця Яремчанська міськрада Івано-Франківська область