Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Ігри для дітей, які знижують стресІгри для дітей, які знижують стрес

 

Будуємо намет. Накриваємося пледом (можна будувати з валіз, якщо на вокзалі - це дає відчуття безпечного місця, допомагає розслабитися тілесно) і читаємо казки, розказуємо історії, граємо в тіні ліхтариками.

Грайте. Називаємо предмети якогось кольору, які бачимо навколо по черзі, або хто більше назве зелених предметів, видів динозаврів, пташок, рослин та інше.

Якщо ступор, уповільнення реакції. Розтираємо мочки вух та носик.

Робіть дихальні вправи. "Пограймо в гру, уяви собі улюблену квітку, яка вона? А як вона похне? Уявімо, що ти вдихаєш її запах (різкий вдих носом), а тепер уяви що нам потрібно задути свічку (видих в два рази довше через рот) і так разів 5 - 7"

В день, щоб заспокоїти страх. Час від часу говоріть про це і нормалізуйте: "це нормально, що ти боїшся, але я поруч, я з тобою, я тебе захищу. Потім запропонуйте дитині пограти та дати вихід фрустрації, злості. Ми дома робимо бомби з пакетів і розстрілюємо Пуйла та його вояк. Або беремо пляшки та трощімо їх, дитина весь час каже, як прислів'я: на тобі, на тобі, жахливий Путін. Дітям, як і нам, треба скидати напругу, тому граємо і надаємо їй вихід.

Перед сном робіть ігровий піца-масаж. Мамо або тато (або інша близька людина) роблять масаж спини так, якби готували піцу:

  • спочатку вони розминають "тісто": добре, ретельно масажують кожну частину спину, відбивають шматок тіста;
  • потім розкачують великий млинець і кладуть начинку, питаючи у дитину, що б вона хотіла туди покласти;
  • коли піца готова: її відправляють "у піч": той хто робив масаж розтирає долоні та кладе їх дитині на спину між лопаток;
  • протягом хвилини він "випікає піцу" - тримає руки на спині дитини. А потім добрих снів!

Ця гра допомагає зняти фізичне та емоційне напруження, заспокоїти відчуття страху.

Рекомендації Oxana Zalesskaya

Дизайн Світлана Мазур


Вік

0+


Вартість

Безкоштовно


Адреса

Кривий Ріг