Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Мовні клуби «Спілкуймося українською»Для тих, хто хоче спілкуватися українською вживу, в кожному районі міста відкриті мовні клуби «Спілкуймося українською».

 

Двічі на тиждень - щосереди та щосуботи об 11.00 всі бажаючі підвищити свій рівень знань можуть зробити це в 23 клубах, що знаходяться в міських бібліотеках, в яких (чи поруч) є укриття на випадок повітряної тривоги. 

Заняття у мовному клубі побудовані наступним чином. Перша частина - теоретична, вона присвячена навчанню: як ставити наголос, які слова доцільно використовувати у тих чи інших випадках, як відійти від суржика, як написати заяву, автобіографію тощо.

Друга частина - практична, вона присвячена культурі мовлення. Наприклад, якщо мова йде про воєнну тематику, то запрошуються профільні фахівці – військові, з якими учасники заняття обговорюють дану тему українською мовою.

Також будуть запрошуватися спікери, у тому числі, і не з Кривого Рогу, з якими можна буде поспілкуватися онлайн. Це стосується відомих артистів, українських письменників, громадських діячів з якими можна буде обговорити українською мовою актуальні питання сьогодення, а також профільні теми.

До клубу будуть запрошуватись спікерами і молоді криворізькі автори, щоб була можливість не лише спілкуватись українською, але й популяризувати творчість земляків - поетів, письменників, художників Криворіжжя.

У заключній, третій частині, представники бібліотеки розповідатимуть про літературні новинки, щоб учасники заняття могли безкоштовно взяти книжку та прочитати її вдома або зайти онлайн для читання, посилання надаватимуть бібліотекарі.


Коли

29 Жовтня, 11:00
02 Листопада, 11:00
05 Листопада, 11:00
09 Листопада, 11:00
12 Листопада, 11:00
16 Листопада, 11:00
19 Листопада, 11:00
23 Листопада, 11:00
26 Листопада, 11:00
30 Листопада, 11:00.


Вік

7+


Вартість

Безкоштовно


Адреса

Кривий Ріг