Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

"Health Factor: Kids" Медичний онлайн форум для батьків

"Health Factor: Kids" Медичний онлайн форум для батьків


Health Factor - це перший і єдиний в Україні медичний форум для тих, хто хоче піклуватись про своє здоров'я і здоров'я своєї родини професійно

 

Ми надамо Вам експертну думку провідних українських спеціалістів стосовно суперечливих питань, щоб раз і назавжди розвінчати міфи та забезпечити надійною інформацією, якій можна довіряти.

Наша команда — це люди різного віку, яких об'єднує прагнення розібратись в складних медичних питаннях і забезпечити здорові, безпечні та гармонійні умови життєдіяльності, як для окремо взятої людини, так і для сім'ї в цілому. Ми не лише лікарі, ми жінки та чоловіки, ми дружини, мами та бабусі, ми батьки та дідусі, ми молоді хлопці та дівчата і ми чудово знаємо, як часом складно знайти правильний підхід до піклування про себе і своїх близьких в сучасному світі.

  1. До якого лікаря краще звернутись?
  2. Які ліки кращі, ефективніші?
  3. Вакцинувати дитину повністю, вибірково чи не вакцинувати взагалі?
  4. Чи впливає емоційна атмосфера в сім'ї на здоров'я дитини?
  5. З якого віку краще вчити дитину чистити зубки?

Ці та багато інших питань ми задаємо собі кожного дня, шукаємо відповіді на просторах інтернету і дуже часто, наштовхнувшись на суперечливу, не завжди підтверджену практикою інформацію, обговорюємо їх між собою. Саме під час одного з таких обговорень в нас виникла ідея створити медичний форум для всієї родини Health Factor. Президент Української Академії Педіатрії з радістю підтримав нашу ініціативу і допоміг сформувати наповнення форуму. Наша мета - об'єднати Вас та кращих професіоналів медицини і психології, доступно висвітлити складні медичні теми і вибудувати довіру між лікарем та пацієнтом.

Якщо Ви відповідально відноситесь до здоров'я своїх близьких, втомились від сумнівів та пошуків істини серед безлічі неоднозначних думок і хочете бути впевненими в якості отриманої інформації, тоді наш форум саме для Вас.


Вік

Батькам


Телефон

+380 (44) 287 07 20
+380 (95) 340 90 34
+380 (50) 644 12 95


Посилання


Адреса

Львiв
Онлайн